Wigilia firmowa Wrocław

Zespół Times Event Center to eksperci od organizacji imprez. W naszym przestronnym obiekcie możesz zorganizować gale, szkolenia, wesela, imprezy integracyjne, a nawet wigilię dla swoich pracowników. Pomożemy Ci w przygotowaniach i zapewnimy dodatkowe atrakcje.

Times Event Center to miejsce, w którym możesz zorganizować każdą imprezę. Dysponujemy trzema salami, o zróżnicowanej powierzchni. Dzięki temu, możemy dobrać tę, odpowiednią do Twoich potrzeb. Wigilia firmowa Wrocław nie musi więc odbywać się w siedzibie przedsiębiorstwa, ani w nudnej restauracji. Postaw na nowoczesne centrum, które zaskoczy Twój zespół. Na najmniejsze wigilie firmowe Wrocław polecamy nasze bistro – Good Times. To niewielki lokal, w którym możemy zorganizować kolację dla około 40 osób. Taka kameralna impreza na pewno obudzi w pracownikach pozytywną, świąteczną atmosferę. Bistro jest przytulne, utrzymane w ciepłej kolorystyce. Kolejną ciekawą salą, bez wątpienia jest nasz club – Crazy Rabbit. Składa się on w dwóch sal: głównej oraz VIP room. To świetne miejsce, w którym możliwa jest organizacja wigilii firmowych połączonych z imprezą integracyjną. Nasza obsługa może przygotować dla Twojego zespołu uroczystą kolację, po której możecie się bawić przy najlepszej muzyce w mieście. Skoro mowa o muzyce, to do zorganizowania wigilii dla dużej grupy osób stworzone jest nasze Patio, w którym poza stolikami znajduje się również scena oraz parkiet. To pomieszczenie o wielkości 500m2. Posiada własną antresolę, na której możemy ustawić dodatkowe miejsca dla gości. Patio posiada wysoko umiejscowiony sufit. To umożliwia przygotowanie dodatkowych atrakcji. Mogą być to pokazy świetlne, dekoracje lub ciekawe instalacje. Zdecydowanie jest to miejsce, które umożliwia przygotowanie wigilii firmowej z prawdziwym rozmachem.

Organizacja wigilii firmowych Wrocław

Nasze centrum to jednak nie tylko ciekawe lokale. Zatrudniamy zespół profesjonalistów, który zajmie się obsługą wszystkich uczestników firmowej wigilii. Kelnerzy i kelnerki, którzy pracują w Times Event Center charakteryzują się profesjonalizmem oraz wysoką kultura osobistą. Posiadamy fantastycznych szefów kuchni, którzy są w stanie wyczarować fascynujące menu pełne niezapomnianych smaków. Z ochotą przygotują dania nowoczesne i wyszukane, jak i tradycyjne, które będą przypominać smakiem te, z czasów dzieciństwa. Współpracujemy z muzykami i DJ-ami, dzięki czemu możemy również zapewnić oprawę muzyczną, która towarzyszyć będzie całej imprezie.

Organizacja wigilii firmowych to nasza specjalność. Chętnie pomożemy Ci w przygotowaniu jej od podstaw. Najpierw wspólnie wybierzemy odpowiedni lokal. Później porozmawiamy o wystroju i ustawieniu stołów. Podpowiemy Ci, jakie menu będzie najlepsze na tę konkretną okazję. Jeśli zależy Ci na dodatkowych atrakcjach, o nie również możemy zadbać. Nie zwlekaj i już teraz zadzwoń do naszego przedstawiciela, w celu uzgodnienia szczegółów.