Wymarzone wieczory panieńskie we Wrocławiu

Jednym ze zwyczajów związanych ze ślubem jest organizacja wieczoru panieńskiego. To impreza, która ma długie tradycje, chociaż w dawnych wiekach nazywana była inaczej, na przykład rozplecinami albo wieńczynami. Oczywiście, w obecnych czasach taki wieczór wygląda inaczej niż kiedyś. Nadal jednak jest ważnym wydarzeniem dla wielu przyszłych panien młodych. Jeżeli przygotowujesz się do ślubu lub pragniesz zorganizować niezapomniany wieczór panieński we Wrocławiu dla siostry bądź przyjaciółki, to zapraszamy do Times Event Center.

Zabawa w stylowej sali

Wieczór panieński zazwyczaj jest bardziej kameralną imprezą niż wesele, dlatego przyszłym pannom młodym oraz ich koleżankom proponujemy takie sale sale jak Crazy Rabbit i Good Times, gdzie nie zabraknie miejsca do wypoczynku, jak również do tańca i innych zabaw. Oba lokale są bardzo dobrze wyposażone i stylowo urządzone, ale istnieje możliwość dostosowania ich wystroju do charakteru imprezy i gustu panny młodej. Znajdują się tutaj między innymi ekrany i projektory, które mogą okazać się bardzo przydatne podczas imprezy. Sale mają dogodną lokalizację w centrum Wrocławia i są wyposażone w parking.

Doskonałe imprezowe menu

Drugim ważnym elementem wieczoru panieńskiego jest menu. Tego typu przyjęcie może potrwać nawet przez całą noc, dlatego jego uczestniczkom nie może zabraknąć odpowiedniego pożywienia. W Times Event Center pracują doświadczeni kucharze, którzy zadbają o to, żeby przyszła panna młoda i jej towarzyszki nie były głodne, a dzięki temu nie straciły energii do zabawy. Zapewniamy szeroki wybór potraw, a o ostatecznym kształcie menu zdecydujesz samodzielnie, opierając się na upodobaniach smakowych własnych i innych uczestniczek wieczoru panieńskiego.

Catering na wieczór panieński

Chcesz zorganizować wieczór panieński we Wrocławiu we własnym domu albo w plenerze? W takiej sytuacji również możesz skorzystać z naszej pomocy, ponieważ świadczymy usługi cateringowe. Przyrządzamy potrawy dostosowane do charakteru imprezy, biorąc pod uwagę wszystkie życzenia naszych klientek. Możemy dostarczyć zarówno ciepłe posiłki, jak i zimne i gorące przekąski oraz wypieki, w tym tort na wieczór panieński. Potrawy zostaną dostarczone i podane przez nasz doświadczony personel o wskazanej przez ciebie porze. Dzięki temu jako osoba organizująca imprezę możesz skupić się na innych przygotowaniach, aby ten dzień na zawsze pozostał w pamięci panny młodej oraz wszystkich zaproszonych na niego kobiet.