Emocjonujące wieczory kawalerskie we Wrocławiu

Niektóre zwyczaje weselne związane są z samą uroczystością zaślubin lub weselem, ale inne dotyczą czasu poprzedzającego wielkie wydarzenie, jakim jest zawarcie związku małżeńskiego. Spośród tych drugich najbardziej popularny jest wieczór kawalerski – impreza urządzana zazwyczaj kilka dni przed ślubem, na którą zapraszani są sami mężczyźni. Jeżeli chciałbyś zorganizować znakomity wieczór kawalerski we Wrocławiu, który na zawsze zapamięta przyszły pan młody i zaproszeni na imprezę goście, to zachęcamy do wyboru Times Event Center.

Sale imprezowe w centrum miasta

Naszym klientom możemy zaproponować sale imprezowe Crazy Rabbit i Good Times, które są usytuowane w centrum miasta. To stylowe urządzone lokale, które posiadają takie udogodnienia jak parkingi i szatnie. Znajduje się w nich miejsce do ustawienia krzeseł i stołów, jak również przestrzeń do zabawy. W sali Crazy Rabbit mieści się również oddzielna strefa z barem, scena i pomieszczenie typu Vip Room. Oba lokale zostały wyposażone w sprzęt, który może przydać się podczas imprezy. Ich wystrój można dostosować do indywidualnych preferencji i charakteru przyjęcia.

Potrawy przyrządzone przez doświadczonych kucharzy

W przypadku wszystkich dłuższych imprez ważną rolę odgrywa menu. Dotyczy to także wieczorów kawalerskich, podczas których nie może zabraknąć sycących i smacznych potraw, aby uczestnicy przyjęcia nie stracili energii do zabawy. W Times Event Center wszystkie potrawy przyrządzane są przez wykwalifikowanych kucharzy. Możesz wybrać gotowe menu albo samodzielnie ułożyć jadłospis na organizowany przez siebie wieczór. Chętnie udzielimy przydatnych wskazówek i pomożemy wybrać potrawy, które będą dobrze pasowały do charakteru przyjęcia i przypadną do gustu wszystkim zaproszonym gościom.

Catering na wieczór kawalerski we Wrocławiu

Nie wszyscy mężczyźni chcą organizować wieczór kawalerski w wynajętym lokalu. Niektórzy preferują bowiem tak zwaną domówkę, natomiast inni decydują się na zabawę na świeżym powietrzu. Niezależnie od tego, gdzie zamierzasz urządzić imprezę, nie może na niej zabraknąć odpowiedniego jedzenia. Zapraszamy do korzystania z naszych usług cateringowych, które świadczymy na terenie całego Wrocławia. Nasi kucharze przygotują dla was jedzenie zgodne z waszymi upodobaniami, natomiast sprawdzeni kelnerzy dostarczą je na wskazany adres o wyznaczonej porze. Zapewniamy szeroki wybór potraw, wśród których ty oraz pozostali uczestnicy wieczoru z pewnością znajdziecie coś dla siebie.