TARAS DO WYNAJĘCIA NA IMPREZĘ

Marzy Ci się impreza rodem z zagranicznych filmów? W kinie często możemy zobaczyć przyjęcia, które odbywają się na tarasach. Dziś i Ty możesz takie zorganizować. Pomoże Ci w tym taras do wynajęcia na imprezę w Times Event Center, we Wrocławiu!

RODZINNIE LUB W GRONIE PRZYJACIÓŁ

Taras do wynajęcia na imprezę może zostać wykorzystany do przyjęcia, np. z okazji chrzcin, komunii, rocznicy czy zlotu przyjaciół. To wyjątkowe miejsce na mapie Wrocławia. Można zorganizować przyjęcie z klasą i pięknym widokiem. Na świeżym powietrzu, w doborowym towarzystwie zawsze jest miło. Wykorzystaj to.

To również fantastyczne miejsce, w którym można zorganizować niewielki ślub lub wesele. Dziś urzędnicy USC pozwalają na organizację ślubów w plenerze. Dlaczego nie pobrać się na tarasie? Później można zostać na miejscu i bawić się podczas kameralnego wesela.

BIZNES LUBI IMPREZY POD CHMURKĄ

Chcesz uczcić zakończenie projektu? A może spotkać się z potencjalnymi wspólnikami/klientami? Taras do wynajęcia na imprezę świetnie sprawdzi się również w tej roli. Organizując tego typu przyjęcie, pokazujesz zaproszonym osobom, że masz klasę. Dodatkowo to niezwykle przyjemne okoliczności, w których można prowadzić rozmowy na temat interesów, przy smacznych przekąskach oraz wybornych napitkach.

A MOŻE CHARYTATYWNIE?

Imprezy charytatywne cieszą się w Polsce rosnącym uznaniem. Lubimy i chcemy pomagać. Imprezę charytatywną w prawdziwą klasą, można zorganizować również na tarasie Times Event Center. Zbierz tu całą śmietankę towarzyską i biznesową z Wrocławia i okolic. Uczestnicy spędzą miło czas, jednocześnie pomagając innym. To idealne okoliczności na przeprowadzenie charytatywnych aukcji, niewielkich koncertów czy płomiennych przemówień. Nie musisz martwić się o catering. Wszystko może przygotować zespół Times Event Center.

Jeśli potrzebny Ci taras do wynajęcia na imprezę, koniecznie skontaktuj się z nami i już teraz zarezerwuj termin. Nasz kalendarz bardzo szybko się kurczy!