Spotkania biznesowe,szkolenia, konferencje Wrocław

 .

TIMES EVENT CENTER oferuje 3 lokale:

  • PATIO TIMES – do 800 osób

PATIO do 800 osób

Powierzchnia parteru liczy 500 m2, na którym znajdują się scena, szatnia , recepcja i toalety. Podczas organizacji imprez do wykorzystania są również antresole, na których ustawiane są stoły, bufet szwedzki, a czasami również DJ lub muzycy. Wysokość PATIO licząca 20 m tworzy niesamowity klimat przestrzeni i pozwala na ciekawe instalacje podwieszane.

Podczas eventu w PATIO wedle życzenia udostępniamy również Pub VIA ROMANA dla specjalnych gości.

 

Konferencje firmowe, szkolenia, imprezy tematyczne Wrocław

Konferencje i szkolenia to wydarzenia, których przebieg uzależniony jest w znacznym stopniu od wyboru właściwego miejsca organizacji. Wszystkich klientów zainteresowanych przy gotowaniem tego typu wydarzenia zapraszamy do korzystania z profesjonalnej pomocy Times Event Center. W zależności od liczby uczestników proponujemy jedną z trzech naszych sal: Patio, Pub VIA ROMANA, oraz taras na dachu SKY BAR.

Profesjonalny catering

W trakcie konferencji firmowej istotną rolę odgrywa odpowiednio zaplanowany catering. W naszym zespole znajdują się doświadczeni kucharze, którzy potrafią przygotować smaczne jedzenie na każde wydarzenie. Klientom organizującym u nas konferencję albo szkolenie możemy zaproponować zarówno przekąski i napoje, jak i dania gorące. Posiadamy gotowe propozycje menu, ale jesteśmy otwarci na propozycje organizatorów wydarzenia. Podczas przygotowywania potraw zwracamy uwagę nie tylko na ich smak, ale i na estetykę. Podawaniem posiłków zajmują się wykwalifikowani kelnerzy.

Niezapomniane imprezy tematyczne we Wrocławiu

Naszą ofertę kierujemy także do klientów zainteresowanych organizacją imprezy tematycznej we Wrocławiu. Ze względu na wieloletnie doświadczenie możemy zaproponować pomoc w wyborze tematu przyjęcia, a także w zaplanowaniu scenariusza wydarzenia oraz ułożeniu odpowiedniego menu. W przypadku dużej imprezy proponujemy wybór lokalu PATIO.