NIEBANALNA SALA NA WYSTAWY W SAMYM SERCU WROCŁAWIA

Wiadomo, każda galeria musi mieć odpowiednią przestrzeń. Jeśli sala na wystawy ma być również miejscem, w którym odbędzie się uroczysty wernisaż, warto skorzystać z lokalu, który zmieści wielu gości. Koneserzy sztuki będą mogli z bliska przyjrzeć się dziełom, a te ulubione kupić i zabrać ze sobą do domu. Tu najlepiej sprawdzi się lokal PATIO z Times Event Center.

DUŻA PRZESTRZEŃ, NAJPIĘKNIEJSZE WIDOKI

Nie martw się. Nasza sala na wystawy nie odciągnie uwagi od dzieł sztuki, które chcesz zaprezentować. Będzie ich uzupełnieniem. Lokal PATIO ma 500m2 powierzchni, co sprawia, że pomieści wielu gości i daje ogromne możliwości jeśli chodzi o aranżację wystawy. To nie wszystko. Jego wysokość od podłogi do sufitu to 20 metrów! Cała sala zwieńczona jest szklanym sufitem, który przepięknie ukazuje niebo nad Wrocławiem. Przepuszcza światło, a jednocześnie ukazuje aurę lub rozgwieżdżone niebo.

W naszej sali PATIO możesz zaaranżować wystawę tak, jak tego chcesz. Nie muszą być to dzieła sztuki, wiszące na ścianach. Możesz skorzystać ze specjalnych stelaży i rozmieścić je na całej powierzchni lokalu. Jeśli mowa o rzeźbach, wykorzystaj całą naszą dostępną przestrzeń. Niech goście wybiorą się w wędrówkę, w poszukiwaniu artyzmu. Sala PATIO to bowiem również przepiękna antresola, na której również można ustawić lub zawiesić dzieła sztuki.

Planujesz wesele we Wrocławiu? Sprawdź naszą ofertę – organizacja wesel Wrocław, sala bankietowa Wrocław, sala do wynajęcia na imprezę i sala na wesele Wrocław.

OŚWIETLENIE, MUZYKA? TO WSZYSTKO OFERUJE SALA NA WYSTAWY W TIMES EVENT CENTER

Jesteśmy świetnie wyposażonym centrum. Posiadamy profesjonalne oświetlenie, które oddajemy w ręce organizatorów imprez. Możesz więc tak oświetlić wystawę, jak chcesz. Jeśli potrzebujesz tła muzycznego lub nagłośnienia scenicznego – tu również nie ma najmniejszego problemu. Jeśli zajdzie taka potrzeba, możemy pomóc Ci nawiązać współpracę z zespołem, który może umilać gościom czas muzyką graną na żywo. Chcesz zobaczyć nasze PATIO na żywo? Zadzwoń do nas i umów się na spotkanie z naszym przedstawicielem.