NAJLEPSZA SALA NA POKAZY MODY WE WROCŁAWIU

Potrzebna Ci sala na pokazy mody? Proponujemy PATIO Times Event Center! Nasza sala na pokazy mody to miejsce w samym centrum Wrocławia. Jest to lokal przestronny i klimatyczny, z rewelacyjna obsługą. Zorganizujesz u nas wiele eventów. Wszystkie będziesz wspominać długo!

500M2 – NASZA SALA NA POKAZY MODY – PATIO

Sala na pokazy mody, którą oferuje Times Event Center to PATIO. Nasz lokal ma 500m2, a do tego jest bardzo wysoki – od podłogi do sufitu jest 20 metrów! Zyskujesz więc ogromną przestrzeń do zagospodarowania. Pomieszczenie wyposażone jest w profesjonalną, przyzwoitych rozmiarów scenę. Przy niej możemy zorganizować również wybieg, którego długość zależy od organizatora. Nasza sala na pokazy mody jest pojemna. W imprezie może wziąć udział nawet 500 osób. Wydaje nam się, że to idealna liczba. Nie można powiedzieć, że jest to impreza kameralna, ale nadal dla wyjątkowych gości, którzy mogą czuć się wyróżnieni. Jednocześnie możemy przygotować strefę dla modelek, fryzjerów i wizażystek, które pomagać będą w przygotowaniu całego pokazu.

Planujesz wesele we Wrocławiu? Sprawdź naszą ofertę – organizacja wesel Wrocław, sala bankietowa Wrocław, sala do wynajęcia na imprezę i sala na wesele Wrocław.

PROFESJONALNA OBSŁUGA I MULTIMEDIA

Times Event Center posiada profesjonalną obsługę, która zajmie się przygotowaniem pokazu mody. Przynajmniej w części. Oferujemy fantastyczny catering, przygotowany przez naszych kucharzy. PATIO to sala, w której możemy przygotować bufety szwedzkie na ciepło lub zimno, które będą najbardziej odpowiednie na tego typu wydarzenie. W Sali znajduje się również profesjonalny bar, w którym możemy serwować drinki zaproszonym gościom. Nie musisz przejmować się też nagłośnieniem, ani multimediami. Times Event Center dysponuje całym zapleczem, które pomożemy Ci okiełznać. Z nami przygotujesz najlepszy pokaz mody w Polsce! Chcesz wiedzieć więcej na temat naszej sali? Koniecznie do nas zadzwoń, albo napisz. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania lub spotkamy się z Tobą, aby zaprezentować nasz lokal w sercu Wrocławia. Zapraszamy!