PRAWDZIWA GALA WYMAGA ODPOWIEDNIEJ OPRAWY. IDEALNA SALA NA IMPREZY GALOWE

Wiele osób, które mają zorganizować galę, zastanawia się, jaka powinna być ta właściwa sala na imprezy galowe. Odpowiadamy krótko: najlepszą opcję znajdziesz w Times Event Center. To nasze PATIO, które ma powierzchnię 500 m2 i bardzo wysoki sufit. W takim lokalu możesz przygotować imprezę z prawdziwego zdarzenia. Nasz zespół pomoże Ci w tym.

SALA NA IMPREZY GALOWE NAWET NA 500 OSÓB

Takie właśnie jest nasze PATIO. W lokalu możesz zorganizować galę, w której weźmie udział nawet pół tysiąca osób! Co najważniejsze, nawet przy pełnym obłożeniu, w lokalu nie będzie ścisku. Całą galę przygotujesz w naszym zespołem, który służy radą i pomocą. Nasza sala na imprezy galowe jest idealnie dostosowana do takich okazji.

Możesz ją zaaranżować tak, jak tego chcesz. Niezależnie od tego, czy ma być to gala związana ze sportem, urodą, żywnością, kosmetykami czy działalnością charytatywną mogą w niej pojawić się odpowiednie elementy dekoracyjne. Całości dopełni artystyczne oświetlenie, w które wyposażona jest nasza sala na imprezy galowe.

Nasze PATIO posiada specjalną, profesjonalną scenę, na której odbywać się może część kulminacyjna. Nie tylko zadbamy o jej oświetlenie, ale i udźwiękowienie. Gala wymaga zaangażowania multimediów? Nie ma problemu. Przygotujemy wszystko. Nawet pokazy laserowe!

A może zależy Ci na tym, aby podczas gali można było tańczyć? Wtedy część parkietowa pozostanie wolna od stolików i będzie oczekiwała na bawiących się gości.

Times Event Center to również catering. Nie musisz ściągać dań z drugiego końca miasta. Zatrudniamy najlepszych kucharzy i mistrzów cukiernictwa. Wspólnie przygotujecie menu na ten ważny dzień. O obsługę wszystkich gości zadbają nasi kelnerzy oraz barmani.

Planujesz wesele we Wrocławiu? Sprawdź naszą ofertę – organizacja wesel Wrocław, sala bankietowa Wrocław, sala do wynajęcia na imprezę i sala na wesele Wrocław.

ZAREZERWUJ SALĘ JUŻ TERAZ

To nieistotne czy chcesz zorganizować galę za rok czy za dwa lata. Już teraz zarezerwuj termin w Times Event Center. Zyskasz pewność, że Twoja sala na imprezy galowe jest już zaklepana i jedyne, co pozostaje, to zająć się szczegółami. Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo.