EVENT ZORGANIZOWANY W OSTATNIEJ CHWILI? SALA NA IMPREZĘ Z SZYBKIMI TERMINAMI W TIMES EVENT CENTER

We Wrocławiu trudno jest znaleźć lokal, który można zarezerwować nawet kilka tygodni, przez planowanym wydarzeniem. Times Event Center posiada trzy sale, które oferuje swoim klientom. Każda z nich odpowiednia jest dla innej liczby gości. Jeśli potrzebna Ci sala na imprezę z szybkimi terminami, znajdziesz ją właśnie u nas.

POLICZ GOŚCI

Sala na imprezę z szybkimi terminami to nie lada wyzwanie dla każdego z organizatorów. Ważna jest tu liczba gości. Sala może być bowiem nieco większa. Jeśli zarezerwujemy zbyt mały lokal – goście nie będą czuć się komfortowo.

W Times Event Center znajdziesz lokal SHARP CHANGE. To nasze niewielkie bistro, utrzymane w amerykańskim stylu. Może w nim bawić się około 40 osób. Jeśli planujesz większą imprezę, może spodobać Ci się sala SUPERIOR. To nasz klub, który składa się z dwóch pomieszczeń. Pierwsze z nich to sala taneczna z barem. Drugie, to VIP-ROOM, w którym znajdują się wygodne boksy. Największa sala na imprezę z szybkimi terminami to PATIO, które ma aż 500 m2 powierzchni i sufit wysoki na 20 metrów. To lokal przeznaczony na duże eventy, pokazy, wesela, gale, itd. Tu bawić się może aż 500 osób w niezwykle dogodnych warunkach. Sala ma swoją własną scenę, oświetlenie, nagłośnienie. Posiada również antresole oraz przeszklony sufit.

Planujesz wesele we Wrocławiu? Sprawdź naszą ofertę – organizacja wesel Wrocław, sala bankietowa Wrocław, sala do wynajęcia na imprezę i sala na wesele Wrocław.

PROFESJONALNY CATERING

Co więcej, Times Event Center oferuje również catering na organizowane w centrum imprezy. Wszystkie dania przygotowywane są w naszej kuchni, przez zespół profesjonalnych i sprawdzonych kucharzy. Dzięki temu, mając niewiele czasu do „godziny zero”, możesz zorganizować nie tylko salę, ale i profesjonalną obsługę oraz pyszne jedzenie. Obsługą gości zajmą się kelnerzy i barmani, którzy na co dzień z nami współpracują. Mamy więc pewność, że są to odpowiednio przeszkolone osoby.