TIMES EVENT CENTER TO NIE TYLKO LOKALE DO WYNAJĘCIA NA RÓŻNE WYDARZENIA. TO RÓWNIEŻ SALA NA IMPREZĘ Z CATERINGIEM!

Times Event Center to profesjonalna obsługa wszystkich naszych klientów. Niezależnie od tego, jak duży event planujesz, w naszej ofercie znajduje się sala na imprezę z cateringiem. Zyskujesz nie tylko ogromną wygodę, ponieważ wszystkie posiłki przygotowywane są na świeżo, na miejscu, ale też przepyszne dania, które wychodzą spod rąk naszych kucharzy oraz mistrzów cukiernictwa!

TRZY SALE, JEDEN – WYSOKI POZIOM CATERINGU

Times Event Center proponuje trzy różnej wielkości sale na imprezy. Pierwsza z nich, najmniejsza to nasz lokal SHARP CHANGE, utrzymany w amerykańskim stylu. To świetna sala na imprezę z cateringiem dla niewielkiej liczby gości. Może w niej swobodnie bawić się około 40 osób. Kolejny lokal to SUPERIOR, o powierzchni 120 m2. W jego skład wchodzą dwie sale. Jedna taneczna, z barem. Druga to VIP-ROOM. To sala na imprezę z cateringiem dla około 100 osób. Największym lokalem w Times Event Center jest PATIO. Ma ono aż 500 m2. To miejsce na naprawdę duże imprezy. Przestrzenna sala pomieści około 500 osób. Posiada własną scenę, nagłośnienie i oświetlenie.

Planujesz wesele we Wrocławiu? Sprawdź naszą ofertę – organizacja wesel Wrocław, sala bankietowa Wrocław, sala do wynajęcia na imprezę i sala na wesele Wrocław.

Niezależnie od tego, którą salę wybierzesz, Times Event Center oferuje obsługę każdej z nich. Gwarantujemy obsługę kelnerską i barmańską. Przygotujemy menu, które możesz zmodyfikować w zależności od potrzeb. Nasza kuchnia bez problemu zaserwuje dania wegetariańskie, wegańskie, przygotuje posiłki bezglutenowe lub specjalnie dla alergików. Potrzeby jest tort, aby uczcić wyjątkowe wydarzenie? To również jesteśmy w stanie zrobić. Zajmie się tym nasz mistrz cukiernictwa.

W zależności od tego, jak ma wyglądać cała impreza, catering może przybrać różne formy. Możemy serwować dania do stolików, przygotować zimny albo ciepły bufet szwedzki lub zapewnić obie opcje. Wszystko zależy od Twoich preferencji. Nie zwlekaj i już teraz zarezerwuj termin w wybranym przez siebie lokalu: SHARP CHANGE, SUPERIOR albo PATIO!