STUDENCI WIEDZĄ, JAK SIĘ BAWIĆ

Studia, to czas, gdy poza nauką wokół jest pełno dobrej zabawy. Każda uczelnia obchodzi również swoje juwenalia. Warto, aby obfitowały one w imprezy, z których skorzystać może cała brać studencka. Możesz zorganizować je w Times Event Center.

SALA NA IMPREZĘ STUDENCKĄ

Times Event Center to prawdziwe centrum rozrywki. Znajdziesz tu kilka przestronnych pomieszczeń. Każda z nich to prawdziwa sala na imprezę studencką. Wybór odpowiedniej zależy od charakteru przyjęcia oraz liczby uczestników. W Times Event Center studenci mogą zorganizować, m.in.:

  • Galę naukową bądź kulturalną,
  • Imprezę taneczną,
  • Wieczór filmowy,
  • Koncert,
  • Imprezę z okazji absolutorium,
  • Imprezy integracyjne;

W dopięciu wydarzenia na ostatni guzik, pomoże nasza profesjonalna obsługa. Zajmiemy się nagłośnieniem, obsługą gości oraz kuchnią. Możemy pomóc również w zaangażowaniu DJ-a, czy zespołu.

Planujesz wesele we Wrocławiu? Sprawdź naszą ofertę – organizacja wesel Wrocław, sala bankietowa Wrocław, sala do wynajęcia na imprezę i sala na wesele Wrocław.

WIELKOŚĆ MA ZNACZENIE

Times Event Center to trzy zróżnicowane sale. Pierwsza, najmniejsza z nich to SHARP CHANGE. W lokalu można zorganizować imprezę na maksymalnie 40 osób. Utrzymany jest w stylu amerykańskim. Na co dzień, serwujemy w nim kuchnię rodem ze Stanów Zjednoczonych.

Druga sala to mierzący 120m2 lokal SUPERIOR. To miejsce idealne na niewielką imprezę taneczną. Składa się z dwóch sal. Jedna z nich ma 50 m2 i wyposażona jest w bar. Druga to klimatyczny VIP ROOM.

Trzecia polecana przez nas sala na imprezę studencką to Patio. Jest to nasz największy lokal. Ma on powierzchnię 500m2 i charakteryzują go antresole oraz wysokie sufity. Salę można podzielić na przestrzenie, w których spożywane będą posiłki oraz część taneczną lub konferencyjną. Dobre wyposażenie lokalu pozwala na to, aby przeprowadzać w nim szereg inicjatyw włącznie z koncertami. W tym lokalu swobodnie może bawić się kilkaset osób.

TIMES EVENT CENTER – PROFESJONALNA OBSŁUGA

Dokładamy wszelkich starań, aby nasi goście dobrze czuli się w Times Event Center. Pomagamy więc w zaaranżowaniu całej imprezy, przygotowujemy niezbędne sprzęty, zajmujemy się dekoracją wybranej sali. Zatrudniamy również profesjonalnych kucharzy i zespół doświadczonych kelnerów, którzy zadbają o podniebienia wszystkich studentów, którzy wezmą udział w imprezie.