NAJLEPSZA SALA NA IMPREZĘ INTEGRACYJNĄ? TYLKO TIMES EVENT CENTER!

Jeśli potrzebna Ci sala na imprezę integracyjną, nie mogłeś trafić lepiej. Times Event Center to specjaliści od najlepszych i największych wydarzeń. Z naszą pomocą przygotujesz niezapomniany event, który pozwoli Wam się lepiej poznać i zbliży Was do siebie. To idealne miejsca, w którym można przełamać pierwsze lody.

DUŻA CZY WIĘKSZA SALA NA IMPREZĘ INTEGRACYJNĄ?

Times Event Center posiada kilka sal, w których można zorganizować imprezę. Pierwsza z nich znajduje się w naszym bistro SHARP CHANGE. Tam miejsce znajdzie około 40 osób. Lokal utrzymany jest w amerykańskim stylu. Dużo większą powierzchnię oferujemy w sali SUPERIOR. To nasz fantastyczny klub, który składa się z dwóch części. Pierwsza z nich to strefa tańca z barem, a druga to VIP ROOM, w którym można spokojnie rozmawiać. Cały lokal ma powierzchnię 120 m2. Na naprawdę duże imprezy, oferujemy naszą salę – PATIO. To 500-metrowy lokal, w którym można przygotować event dla całej, dużej firmy. Jest parkiet, scena, bar, miejsce na stoliki, a nawet antresola! Tu można zorganizować naprawdę widowiskowe imprezy, połączone z grą świateł lub pokazami świetlnymi, bo sala daje ogromne możliwości.

Planujesz wesele we Wrocławiu? Sprawdź naszą ofertę – organizacja wesel Wrocław, sala bankietowa Wrocław, sala do wynajęcia na imprezę i sala na wesele Wrocław.

SALA NA IMPREZĘ INTEGRACYJNĄ TO NIE WSZYSTKO – WAŻNA JEST TEŻ OBSŁUGA

Współpraca z Times Event Center nie musi kończyć się na wynajmie sali. Jesteśmy świetnie zorganizowaną firmą, z szeroką ofertą. Po pierwsze, proponujemy wsparcie naszej kuchni. Przygotujemy szwedzki stół – zarówno ciepły jak i zimny bufet. Możemy zaserwować też konkretne dania do stolików. Po drugie, oferujemy opiekę barmańską i nasze najwyższej jakości trunki. Po trzecie, mamy świetną obsługę sali. Nasi kelnerzy sprawnie zbierają brudne naczynia i w ich miejsce, pozostawiają nowe – świeże. Po czwarte, możemy pomóc również w zorganizowaniu DJ-a, kapeli, czy dźwiękowców oraz oświetleniowców. Po piąte, jeśli sala na imprezę integracyjną ma zostać przygotowana tematycznie – również możemy w tym pomóc. Nie zwlekaj i zadzwoń do nas już teraz. Na ten rok pozostało niewiele wolnych terminów!