TIMES EVENT CENTER NIE TYLKO NA IMPREZY. POTRZEBNA SALA NA DUŻE SZKOLENIA? ZNAJDZIESZ JĄ U NAS!

Na rynku działa wiele firm. Te, które dbają o rozwój swój i swoich pracowników, regularnie organizują szkolenia. Jak jednak znaleźć odpowiednie lokum? Skorzystaj z oferty Times Event Center. W naszym kompleksie znajduje się sala na duże szkolenia. Jesteśmy w stanie przygotować spotkanie nawet dla 500 osób!

PATIO – SALA NA DUŻE SZKOLENIA

Naszą najsłynniejszą salą jest PATIO. To lokal, o powierzchni 500m2. Jest również bardzo wysoki, bo mierzy 20 metrów od podłogi, do sufitu. Posiada scenę, parkiet, świetne nagłośnienie oraz dostęp do wszystkich nowoczesnych multimediów. Dzięki temu, można zorganizować u nas niemal każde szkolenie. Jeśli chcesz przekazać wszystkim pracownikom tę samą wiedzę – to będzie najlepsze rozwiązanie.

WYKŁADY I CZĘŚĆ PRAKTYCZNA

Dziś bardzo często szkolenia polegają nie tylko na wykładach, ale i na częściach praktycznych, w których pracownicy mogą pochwalić się zdobytą wiedzą w praktyce i jednocześnie zintegrować się z zespołem. Sala na duże szkolenia umożliwi realizację tego pomysłu w jednym miejscu. Możemy przygotować dla Twojej firmy miejsce, w którym ustawimy wygodne krzesła – tam odbędzie się część teoretyczna. Drugą część pomieszczenia zaadoptujemy tak, aby pasowała do zadań, które będą postawione przed uczestnikami. Mogą być to stoły do wspólnej pracy, stanowiska, a jeśli zajdzie taka potrzeba – nawet tor przeszkód.

Planujesz wesele we Wrocławiu? Sprawdź naszą ofertę – organizacja wesel Wrocław, sala bankietowa Wrocław, sala do wynajęcia na imprezę i sala na wesele Wrocław.

WYGODA

PATIO to sala niezwykle wygodna. Po pierwsze, jak już wspomnieliśmy – całość szkolenia możesz przeprowadzić w jednym miejscu. Po drugie, ze względu na wiele nowoczesnych rozwiązań, w PATIO nie będzie ani duszno, ani zimno. Cały czas panuje tam komfortowa temperatura. Po trzecie, każdej firmie, która organizuje u nas szkolenia, oferujemy również catering. Na miejscu posiadamy świetnie prosperującą kuchnię, z wybitnymi kucharzami. Przygotujemy dla uczestników szkolenia poczęstunek, według wytycznych organizatora. Po czwarte, nie musisz martwić się o multimedia – wszystko jest na miejscu!