SALA NA DUŻE IMPREZY SZKOLNE? ZNAJDZIESZ JĄ W TIMES EVENT CENTER!

Poszukujesz sali na bal ośmioklasistów? Połowinki? Studniówkę? A może bal absolwentów? Niezależnie od tego, jaką imprezę szkolną chcesz zorganizować – możesz zrobić to w Times Event Center. Naszym klientom proponujemy trzy lokale. Jeden z nich to prawdziwa sala na duże imprezy szkolne.

NIECH MŁODZIEŻ BAWI SIĘ WSPÓLNIE – SALA NA DUŻE IMPREZY SZKOLNE PATIO

Nasze PATIO to prawdziwa sala na duże imprezy szkolne. Proponujemy lokal o powierzchni 500m2 i wysokości 20 metrów. Może w nim bawić się swobodnie nawet 500 osób! Wyposażony jest w profesjonalną scenę, na której miejsce znajdzie zespół albo DJ. Mogą na niej wygłaszane być również przemówienia, wręczane nagrody, prezentowane okolicznościowe przedstawienia. Wszystko to odbywać się będzie przy pełnej oprawie oświetleniowej. W Times Event Center posiadamy bowiem profesjonalne reflektory, o różnych barwach. Szkoła nie musi również martwić się o nagłośnienie. To również oferujemy. W razie potrzeby, możemy pomóc również w nawiązaniu kontaktu z DJ-em albo ze sprawdzonym zespołem. Lokal może zostać zaaranżowany tak, aby przygotować w nim specjalną ściankę fotograficzną. Tam młodzież będzie mogła wykonywać sobie pamiątkowe zdjęcia z wyjątkowego wydarzenia. W tak dużej sali może bawić się jednego wieczoru cały rocznik. Nie musisz dzielić młodzieży na kilka imprez.

Planujesz wesele we Wrocławiu? Sprawdź naszą ofertę – organizacja wesel Wrocław, sala bankietowa Wrocław, sala do wynajęcia na imprezę i sala na wesele Wrocław.

PEŁNA OBSŁUGA

Times Event Center otoczy każdą imprezę szkolną pełną, profesjonalną obsługą. Nasza sala na duże imprezy szkolne może zostać podzielona na strefy: taneczną i odpoczynku przy stolikach. Nasi kelnerzy zadbają o zaserwowanie ciepłych posiłków. Poza tym oferujemy również szwedzki bufet na ciepłu lub zimno. Nasi cukiernicy zadbają też o coś słodkiego do przegryzienia.