NAJLEPSZA SALA NA DUŻE IMPREZY STUDENCKIE

Szykuje się gala studencka? Nagrody dla studenckich naukowców roku? A może chcecie hucznie świętować juwenalia? Nie ma problemu! Pomożemy Wam w zorganizowaniu niezapomnianej imprezy w jednej z sal w Times Event Center!

GALA, KONFERENCJA, IMPREZA TANECZNA?

Charakter imprezy, którą chcecie zorganizować nie ma większego znaczenia. Sala na duże imprezy studenckie, która znajduje się w Times Event Center dostosowana może zostać do każdej z nich. Możecie zorganizować u nas wybory Miss Studentek – posiadamy do tego dużą scenę i oświetlenie. Planujecie koncert uczelnianego zespołu? Skorzystajcie z naszego nagłośnienia. Na parkiecie będzie można tańczyć, lub jeśli zechcecie – ustawimy tam miejsca siedzące dla widowni. Potrzebujecie miejsca na konferencję naukową? Również spieszymy z pomocą! Nasz zestaw multimedialny może posłużyć do wyświetlania prezentacji. Chcecie imprezy tanecznej lub wręcz balu? Zorganizujecie je u nas! Jak wspomnieliśmy – mamy scenę, nagłośnienie, oświetlenie, parkiet i mnóstwo miejsca na stoliki, przy których będzie można posilić się i odpocząć.

Planujesz wesele we Wrocławiu? Sprawdź naszą ofertę – organizacja wesel Wrocław, sala bankietowa Wrocław, sala do wynajęcia na imprezę i sala na wesele Wrocław.

PATIO – SALA NA DUŻE IMPREZY STUDENCKIE

Na pewno słyszeliście o największej z naszych sal. To PATIO. Lokal mierzy 500m2 powierzchni. Posiada antresole i wysoki sufit. Dzięki temu na żywo wydaje się znacznie większy, niż jest w rzeczywistości. W pomieszczeniu nikt nie będzie czuł się przytłoczony, ponieważ przestrzeń jest naprawdę imponująca. Ustawienie stołów jest elastyczne i zależy od upodobań organizatorów.

Times Event Center to również profesjonalna obsługa. Zajmiemy się przygotowaniem posiłków. Oferujemy zarówno dania serwowane indywidualnie gościom jak i strefy z zimnym i ciepłym bufetem. Posiadamy również świetnie wyposażony bar. Macie pytania? Zadzwońcie do nas, a odpowiemy na wszystkie!