SALA NA DUŻE IMPREZY FIRMOWE – SPRAWDŹ OFERTĘ TIMES EVENT CENTER

W ofercie Times Event Center znajduje się sala na duże imprezy firmowe. Proponujemy dwa wyjątkowe lokale, w których możesz zorganizować swój event. Wybór właściwego, zależy od ostatecznej liczby gości. Times Event Center to centrum, które znajduje się w sercu Wrocławia. Dostęp do placówki jest niezwykle prosty. Okazuje się, że nie musicie wyjeżdżać z miasta aby znaleźć odpowiednią lokalizację.

SALA NA DUŻE IMPREZY FIRMOWE – SUPERIOR – SALA DO 100 OSÓB

Wśród lokali, oferowanych przez Times Event Center znajduje się lokal SUPERIOR. To bez wątpienia sala na duże imprezy firmowe. To pomieszczenie o powierzchni 120m2, które składa się z dwóch części. Pierwsza to obszar taneczny z parkietem, miejscem dla DJ-a oraz z barem. Druga, to luksusowa strefa VIP-ROOM. W klubie bawić może się około 100 osób. Jest więc idealnym miejscem na sporych rozmiarów imprezy firmowe. Jeśli jednak potrzebujesz czegoś jeszcze większego to…

PATIO TIMES EVENT CENTER – PRZYGOTUJ IMPREZĘ FIRMOWĄ Z PRAWDZIWYM ROZMACHEM

PATIO to sala na duże imprezy firmowe, w których ma wziąć udział więcej, niż 100 osób. Sam lokal jest w stanie pomieścić swobodnie około 500 gości. To ogromna przestrzeń, w sam raz na wyjątkowy event firmowy, przygotowany z prawdziwym rozmachem. Wszelkiej organizacji imprez w PATIO sprzyja wysokość sali. Między podłogą a sufitem jest 20 metrów przestrzeni! Dodaj do tego bogate, profesjonalne oświetlenie oraz nagłośnienie. Posiadamy również wygodną scenę. PATIO wyposażone jest w luksusowe antresole. Nad całością czuwa przeszklony sufit, który ukazuje piękno wrocławskiego nieba.

Planujesz wesele we Wrocławiu? Sprawdź naszą ofertę – organizacja wesel Wrocław, sala bankietowa Wrocław, sala do wynajęcia na imprezę i sala na wesele Wrocław.

TIMES EVENT CENTER – WSZYSTKO W JEDNYM MIEJSCU

Times Event Center oferuje kompleksową obsługę. U nas nie tylko wynajmiesz potrzebny lokal, ale też załatwisz catering. Zatrudniamy fenomenalnych szefów kuchni, którzy służą swoimi umiejętnościami. Pomogą Ci w przygotowaniu menu, a następnie zrealizują je na Twoją imprezę firmową. Jesteśmy w stanie zapewnić zarówno wytrawne, jak i słodkie dania, a nawet okolicznościowy tort!