ŚWIĘTUJ SUKCES SWOJEJ FIRMY – SALA NA DUŻE BANKIETY FIRMOWE W TIMES EVENT CENTER CZEKA WŁAŚNIE NA CIEBIE

Żaden firmowy sukces nie powinien przechodzić bez echa. Pochwal się nim przed pracownikami i całym światem. Świętuj w Times Event Center. My pomożemy Ci w przygotowaniu całej imprezy tak, aby na długo zapadła Wam w pamięci. Uczczenie sukcesu jest bardzo ważne. Pomaga pracownikom być na bieżąco z całą działalnością, jest formą nagrody dla zespołu, który ciężko pracował i pozytywnie wpływa na morale. Sala na duże bankiety firmowe w Times Event Center to nasze PATIO.

500 M2 DOSKONAŁEJ ZABAWY

Times Event Center proponuje lokal PATIO. To zdecydowanie sala na duże bankiety firmowe, która świetnie sprawdza się w tej roli od lat. Ma powierzchnię 500 m2 oraz wysokość 20 metrów! To ogromna przestrzeń, którą możesz zagospodarować, niezależnie od tego, w jakiej branży działasz. Możesz świętować wyprodukowanie nowej maszyny, urządzenia, a nawet samochodu, a te osiągnięcia możesz zaprezentować w naszym PATIO! Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Dzięki swojej powierzchni, w lokalu może swobodnie bawić się nawet około 500 osób.

PATIO to sala na duże bankiety firmowe, która wyposażona jest w fantastyczną scenę, profesjonalna oświetlenie i nagłośnienie. Na parkiecie możemy ustawić krzesła lub większość przestrzeni możemy przeznaczyć na ustawienie eleganckich stolików, przy których zasiądą pracownicy. Wolisz bankiet na stojąco? Również nie ma takiego problemu. Times Event Center dysponuje również wysokimi, typowo bankietowymi stolikami.

Planujesz wesele we Wrocławiu? Sprawdź naszą ofertę – organizacja wesel Wrocław, sala bankietowa Wrocław, sala do wynajęcia na imprezę i sala na wesele Wrocław.

Jesteśmy profesjonalistami w naszym fachu. Z tego względu oferujemy znacznie więcej, niż tylko salę. Proponujemy również fachową obsługę sali, w postaci kelnerów oraz barmanów. Możemy serwować do każdego ze stolików wyznaczone wcześniej posiłki. Możemy również przygotować bufet szwedzki na ciepło lub na zimno. Z barem pyszne drinki serwować będą nasi barmani.

Jesteś zainteresowany naszą salą? Nie zwlekaj i już teraz zadzwoń do nas, aby ustalić termin imprezy!