SALA BALOWA W CENTRUM WROCŁAWIA

Bal charytatywny? Karnawałowy? Wakacyjny? Sylwestrowy? To nie ma znaczenia! Każdą tego typu imprezę, możesz zorganizować w Times Event Center. Nasza sala balowa tylko czeka na Twoją rezerwację. Skorzystaj z niej, zanim ktoś sprzątnie Ci ją sprzed nosa. Dlaczego warto?

PATIO – SALA BALOWA IMPONUJĄCYCH ROZMIARÓW

Nasza sala balowa, nazywana przez nas PATIO, jest naprawdę duża. Jej powierzchnia wynosi 500m2. Można więc przygotować w niej największe bale we Wrocławiu. Znajduje się w niej wystarczająca przestrzeń do tańca, profesjonalna scena oraz miejsce na stoliki, a nawet antresole, w których mogą zasiąść goście specjalni. Pomieszczenie jest naprawdę wysokie, może pochwalić się wysokością 20 metrów! To sporo przestrzeni, dzięki czemu wszyscy goście czują się swobodnie i komfortowo. Nie dochodzi również do takiej sytuacji, że w lokalu robi się w pewnym momencie duszno.

RÓWNIEŻ NA ROMANTYCZNE BALE

Jedną z cech charakteryzujących naszą salę balową jest to, że posiada ona przeszklony sufit. Bawiąc się w niej, można jednocześnie obserwować piękne, wrocławskie niebo. Sala balowa może wyglądać tak, jak tego chcesz. Przygotowaliśmy ją w sposób, który umożliwia aranżację wnętrza. Możemy więc przygotować zarówno kolorowe i wesołe przyjęcie, jak i romantyczny bal dla zakochanych.

Planujesz wesele we Wrocławiu? Sprawdź naszą ofertę – organizacja wesel Wrocław, sala bankietowa Wrocław, sala do wynajęcia na imprezę i sala na wesele Wrocław.

SCENA, PARKIET, DJ, ZESPÓŁ, OBSŁUGA

Times Event Center to miejsce kompletne. Ofertą jest nie tylko sala balowa, ale i nasz zespół. Zatrudniamy fenomenalnych i sprawdzonych kucharzy oraz cukierników, którzy przygotują dla Was wybrane menu. Nasi kelnerzy będą stale obsługiwać gości, pilnując tego, aby mieli czystą zastawę. Przy barze stanie uśmiechnięty barman. Parkiet w PATIO został przygotowany tak, aby można było na nim bezpiecznie tańczyć, przez całą noc. Jeśli potrzebujesz pomocy w przygotowaniu oprawy muzycznej – tu również możemy pomóc. Znamy lokalnych, sprawdzonych DJ-ów oraz zespoły, które mogą sprawdzić się na każdym balu. Gwarantujemy świetną obsługę i niezapomniane wspomnienia.