KONCERT W KAMERALNYCH WARUNKACH? MAŁA SALA KONCERTOWA TIMES EVENT CENTER TO NAJLEPSZY WYBÓR!

Times Event Center posiada trzy fantastyczne sale, w których można zrealizować niemal każde przedsięwzięcie. Chcesz zorganizować niewielki koncert? Nie ma problemu. Skorzystaj z naszej oferty! Mała sala koncertowa dostosowana jest do tego typu wydarzeń. Proponujemy dwa lokale: SUPERIOR oraz PATIO.

SUPERIOR – MAŁA SALA KONCERTOWA NA KAMERALNE SPOTKANIA

Lokal superior ma powierzchnię 120m2. Składa się on z dwóch części: koncertowo-tanecznej z barem oraz VIP-ROOMu. Wydaje się być to idealne miejsce na kameralne koncerty, do 100 osób. Jednocześnie zyskuje się dodatkowe, oddzielne pomieszczenie, w którym może przebywać zespół oraz organizatorzy, czy goście specjalni. SUPERIOR posiada swój własny bar, więc nie ma problemu z otrzymaniem wody, kawy, herbaty, czy czegoś mocniejszego.

Planujesz wesele we Wrocławiu? Sprawdź naszą ofertę – organizacja wesel Wrocław, sala bankietowa Wrocław, sala do wynajęcia na imprezę i sala na wesele Wrocław.

PATIO – MAŁA SALA KONCERTOWA NA KILKASET OSÓB

Jeśli potrzebna Ci mała sala koncertowa, która pomieści nawet 500 osób, koniecznie skorzystaj z naszego PATIO. To fenomenalny lokal, o powierzchni – uwaga – 500m2. To nie wszystko. Jego kolejną zaletą jest jego wysokość. Od podłogi, do sufitu mierzy 20 metrów! Zyskujesz więc naprawdę dużo przestrzeni. W PATIO znajduje się profesjonalna scena i świetne nagłośnienie. To miejsce idealne na niewielkie koncerty, ponieważ podczas etapu projektowania, zadbaliśmy o jak najlepszą akustykę. Może odbyć się tam koncert na siedząco lub jeden z tych, podczas których publiczność może oddać się tańcowi. Sala jest przewiewna i wyposażona w najlepsze multimedia oraz oświetlenie. Przekonaj się sam. Zarezerwuj termin już teraz!