IMPREZY STUDENCKIE NA TARASIE

Imprezy studenckie nie zawsze muszą być szalone i organizowane w domach lub na stancjach albo w akademikach. Koła studenckie, nowe roczniki na uczelni chcąc się zintegrować, szukają ciekawych lokalizacji we Wrocławiu, w których można zorganizować imprezy studenckie na tarasie. Jednym z takich miejsc jest Times Event Center.

INTEGRACYJNE IMPREZY STUDENCKIE NA TARASIE

Studia to przede wszystkim nowy etap w życiu. Nagle poznajemy przynajmniej kilkadziesiąt nowych osób. Niektóre z nich są w naszej grupie, inne widujemy tylko na wykładach. Impreza integracyjna wydaje się więc być strzałem w dziesiątkę. Można zorganizować ją na tarasie Times Event Center, gdzie wszyscy będą czuć się swobodnie. Znajdzie się tam miejsce na miłe rozmowy i szalone tańce.

Kolejną grupą studencką, która może planować imprezy na tarasie są koła zainteresowań. Dla scalenia zespołu, warto od czasu do czasu spotkać się w swoim gronie i miło spędzić czas.

Planujesz wesele we Wrocławiu? Sprawdź naszą ofertę – organizacja wesel Wrocław, sala bankietowa Wrocław, sala do wynajęcia na imprezę i sala na wesele Wrocław.

KOŁO NAUKOWE Z SUKCESAMI? TRZEBA TO UCZCIĆ!

Jeśli koło naukowe świetnie sobie radzi, a na koncie ma kolejne publikacje, wynalazki czy projekty, warto przygotować imprezę, po to aby uczcić ten sukces. Tu taras Times Event Center stoi otworem. Idealnie nadaje się na oficjalne przemowy i podziękowania. Po nich można przejść do kuluarowych, luźniejszych rozmów. Wszystko odbywać się będzie w sercu Wrocławia, gdzie widoki cieszą najbardziej.

CATERING, BAR? ZOSTAW TO NAM!

Organizując imprezy studenckie na tarasie, nie trzeba obawiać się kwestii związanych z cateringiem czy barem. Tym wszystkim zajmie się zespół Times Event Center. Organizatorzy będą musieli wybrać jedynie menu, które ma trafić na bufet podczas przyjęcia. Możliwe jest przygotowanie dań na ciepło lub na zimno. Times Event Center w swojej ofercie posiada dania mięsne, wegetariańskie, wegańskie czy dla alergików.