IMPREZY NA TARASIE W SAMYM CENTRUM WROCŁAWIA

Myślisz, że Times Event Center to jedynie wynajem sal wewnątrz budynku na niezapomniane imprezy? Błąd! Posiadamy też fenomenalny taras, który zapewnia fantastyczny widok na miasto i przyjęcie pod chmurką.

IMPREZY NA TARASIE – PRZYJEMNIE I Z KLASĄ

Jeśli chcesz zaprosić swoich gości na wyjątkową imprezę na świeżym powietrzu, a nie chcesz, aby był to ogród – zapoznaj się z ofertą Times Event Center. Pomożemy Ci w przygotowaniu niezapomnianej imprezy na tarasie. W upalny, letni wieczór, lokalizacja zapewni niesamowite doznania. Ponadto – taras to nie ogród. Choć otoczenie jest czarujące, na naszym tarasie nie ma trawy, ani ziemi, które utrudniają poruszanie się w szpilkach. To również impreza bez komarów, co w przypadku wersji w ogrodzie jest niemalże niemożliwe. Przygotujemy nasz taras tak, aby w 100% pasował do charakteru planowanej imprezy oraz gustu organizatorów.

Planujesz wesele we Wrocławiu? Sprawdź naszą ofertę – organizacja wesel Wrocław, sala bankietowa Wrocław, sala do wynajęcia na imprezę i sala na wesele Wrocław.

MAŁE I NIECO WIĘKSZE IMPREZY NA TARASIE

Na naszym tarasie możesz spędzić czas w rodzinnym gronie, świętując urodziny, imieniny, chrzciny, komunię czy narodziny dziecka, ale nie tylko. To fantastyczna lokalizacja na imprezę firmową albo biznesową. Chcesz spędzić niezapomniane chwile z przyjaciółmi? Możesz to zrobić właśnie na tarasie Times Event Center. Jako grupa profesjonalistów zapewniamy pełną obsługę. Nie musisz troszczyć się o oświetlenie, nagłośnienie i nawet o catering. Wszystkim zajmie się nasz fantastyczny zespół.

NIE TYLKO LATEM

Jak wiadomo, wakacje to najlepsza pora na imprezy na tarasie. Jednak nie tylko latem ta część Times Event Center jest dostępna dla naszych gości. Aby zorganizować tam imprezę, potrzebujemy tylko sprzyjającej aury, czyli wiosna i jesień również wchodzi w rachubę. Zadzwoń do nas i zarezerwuj datę na swoje przyjęcie!