Obiady dla firm Wrocław, obiady na dowóz Wrocław

Na atmosferę w firmie oraz jakość pracy wpływa wiele czynników, między innymi dobre samopoczucie członków personelu. Każdy pracownik czuje się lepiej wtedy, gdy w trakcie przerwy obiadowej może zjeść smaczny i zdrowy posiłek, a najlepiej, jeżeli nie trzeba opuszczać w tym celu miejsca pracy i tracić czasu na dotarcie do restauracji. W Times Event Center doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego w naszej ofercie znajduje się przygotowywanie i dostawa obiadów dla firm we Wrocławiu.

Obiady na dowóz

Jedną z najważniejszych zalet naszego menu jest jego obszerność i różnorodność. Przyrządzamy tradycyjne polskie dania, jak również popularne specjały innych krajów. Na szczególną uwagę zasługują domowe obiady, które wielu osobom kojarzą się z chwilami spędzonymi w rodzinnym gronie i smakiem, z jakim nic nie może się równać. Menu obejmuje dania mięsne oraz wegetariańskie. Wśród przyrządzanych przez nas dań można wymienić smaczne zupy, w tym pomidorową, ogórkową i pieczarkową, a także barszcz ukraiński, placki ziemniaczane, rozmaite wersje filetów z kurczaka, pieczeń rzymską i penne z brokułami. Możemy zatem zagwarantować, że każda firma, która zdecyduje się zamówić u nas obiady na dowóz we Wrocławiu, wyszuka wśród naszych propozycji potrawy dopasowane do upodobań swoich pracowników. Mamy świadomość tego, że nawet najbardziej ulubione dania przestają sprawiać przyjemność, jeżeli są spożywane przez długi czas, dlatego dbamy o to, żeby nasi klienci każdego dnia mogli zjeść coś innego. Wszystkie potrawy łączy fakt, że są przyrządzane przez wykwalifikowanych i doświadczonych kucharzy, którzy dokładają wszelkich starań, żeby posiłki kusiły zarówno doskonałym smakiem, jak i estetycznym wyglądem. Podczas przygotowywania obiadów wykorzystywane są wyłącznie świeże, starannie wyselekcjonowane składniki oraz aromatyczne przyprawy. Obiady dla firm zawsze dostarczamy ciepłe, aby pracownicy mogli cieszyć się pełnią ich smaku.

Oprócz regularnej dostawy obiadów we Wrocławiu można zamówić u nas także inne potrawy, w tym śniadania i lunche. Ponadto zapraszamy do przedsiębiorców do skorzystania z okazjonalnego cateringu, który przyda się na przykład podczas świątecznych przyjęć w firmie albo spotkań biznesowych.

Zapraszamy od 7:30 do 19:00! 🙂

ul. Świętego Mikołaja 63, ale wejście również od ul. Kazimierza Wielkiego 1 przez patio w budynku Times

kontakt@goodtimes.pl

tel. 795 490 260

https://www.facebook.com/goodtimeswroclaw