CATERING WROCŁAW – DOSTAWA DLA FIRM WE WROCŁAWIU

Przygotowywanie smacznych i ładnie prezentujących się potraw to prawdziwa sztuka, dlatego warto powierzyć to zadanie doświadczonym kucharzom, dla których gotowanie i pieczenie to nie tylko praca, ale i prawdziwa pasja. Wyłącznie takie osoby zajmują się przygotowywaniem dań, jakie możne zamówić w centrum cateringowym we Wrocławiu Times Event Center.

Dla naszych klientów przygotowaliśmy szeroki wybór potraw, dostosowanych do gustów i nawyków żywieniowych różnych osób. Wrocławskie firmy mogą zamówić u nas dostawę między innymi smacznych i pożywnych śniadań, lunchy, oraz przede wszystkim wyjątkowej pizzy rzymskiej wg. oryginalnych włoskich przepisów, charakteryzującej się puszystym oraz chrupiącym ciastem z dodatkiem zakwasu pszennego, ciasto powstaje 2 dni, dzięki czemu jest lekkostrawne oraz przepyszne.

CENTRUM CATERINGOWE WROCŁAW

Drugim elementem naszej oferty są pożywne obiady. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważną rolę odgrywa urozmaicanie posiłków, dlatego każdego dnia w naszym menu znajdują się inne propozycje. Przyrządzamy obiady domowe, których smak kojarzy się z rodzinnymi chwilami i dzieciństwem. Zachęcamy do zamawiania posiłków złożonych z dwóch dań – zupa oraz II danie. Codziennie w ofercie posiadamy danie wegetariańskie. Posiłki zawsze dostarczamy ciepłe, aby można było cieszyć się pełnią ich smaku.

Naszym Klientom możemy zaproponować zarówno regularną dostawę posiłków, jak i dostarczenie menu na szczególe okazje, takie jak spotkania biznesowe, szkolenia, konferencje albo imprezy firmowe. Za każdym razem dbamy o to, żeby jadłospis był idealnie dopasowany do charakteru wydarzenia, w czym pomaga nam nasze wieloletnie doświadczenie w branży cateringowej. Udzielamy przydatnych porad, lecz ostateczną decyzję dotyczącą menu zawsze pozostawiamy naszym Klientom.