Wynajem sal we Wrocławiu

Wesela, studniówki, imprezy firmowe oraz wszelkie inne przyjęcia łączy fakt, że do zorganizowania ich potrzebna jest odpowiednia sala. Jej wielkość musi być dostosowana do liczby uczestników wydarzenia, natomiast wygląd lokalu powinien pasować do charakteru imprezy. Times Event Center dysponuje aż trzema salami na imprezy we Wrocławiu, które zostały zaprojektowane z myślą o różnego rodzaju przyjęciach, dlatego jest idealnym miejscem do organizacji każdego eventu.

wynajem sal wrocławPierwszy z naszych lokali to PATIO – sala balowa o wielkości 500 m2, wyposażona w antresole, która znakomicie sprawdza się podczas dużych przyjęć, na przykład wesel i studniówek. Można wydzielić tutaj strefę jadalną, parkiet do tańca oraz przestrzeń dla DJ lub zespołu muzycznego. Goście mają także do dyspozycji szatnie. Antresole można wykorzystać na kilka sposobów, na przykład ustawiając na nich stoły, co jest dobrym rozwiązaniem szczególnie w przypadku większej ilości gości. Kolejną zaletą naszego PATIO jest możliwość aranżacji jego wnętrza zgodnie z indywidualnymi upodobaniami i charakterem przyjęcia. Lokal ma 20 m wysokości, co pozwala na zastosowanie ciekawych instalacji, które tworzą wyjątkowy klimat podczas imprezy.

Sala na imprezę Wrocław

Klientom poszukującym sali do wynajęcia we Wrocławiu na przyjęcie w mniejszym gronie możemy zaproponować lokal SUPERIOR bądź SHARP CHANGE. Pierwszy z nich ma powierzchnię 120 m2, dlatego polecamy go w szczególności osobom, które mają w planach imprezę firmową albo chcą uczcić rodzinne wydarzenie, takie jak chrzest czy komunię. Lokal ten można też zaaranżować w taki sposób, aby spełniał wszystkie warunki niezbędne do organizacji szkolenia lub konferencji. W jego skład wchodzi sala o wielkości 50 m2, strefa z barem oraz VIP ROOM. SHARP CHANGE to klimatyczny lokal w amerykańskim stylu, w którym odbywają się kameralne przyjęcia w gronie do 40 osób, w tym spotkania biznesowe, szkolenia i małe uroczystości rodzinne. Na co dzień jest to miejsce, w którym można zjeść pyszną kuchnię amerykańską lub tradycyjny lunch.

Wszystkim, którzy są zainteresowani wynajmem sali we Wrocławiu, oprócz nowocześnie wyposażonych lokali oferujemy profesjonalną obsługę przyjęcia i doskonałe menu, składające się z dań przyrządzonych przez wykwalifikowanych kucharzy. Naszym atutem jest duże doświadczenie w organizacji imprez, a co za tym idzie bardzo dobra znajomość potrzeb organizatorów oraz gości.