Wynajem sal we Wrocławiu

Wesela, studniówki, imprezy firmowe oraz wszelkie inne przyjęcia łączy fakt, że do zorganizowania ich potrzebna jest odpowiednia sala. Jej wielkość musi być dostosowana do liczby uczestników wydarzenia, natomiast wygląd lokalu powinien pasować do charakteru imprezy. Times Event Center dysponuje aż trzema salami na imprezy we Wrocławiu, które zostały zaprojektowane z myślą o różnego rodzaju przyjęciach, dlatego jest idealnym miejscem do organizacji każdego eventu.

wynajem sal wrocławPierwszy z naszych lokali to PATIO – sala balowa o wielkości 500 m2, wyposażona w antresole, która znakomicie sprawdza się podczas dużych przyjęć, na przykład wesel i studniówek. Można wydzielić tutaj strefę jadalną, parkiet do tańca oraz przestrzeń dla DJ lub zespołu muzycznego. Goście mają także do dyspozycji szatnie. Antresole można wykorzystać na kilka sposobów, na przykład ustawiając na nich stoły, co jest dobrym rozwiązaniem szczególnie w przypadku większej ilości gości. Kolejną zaletą naszego PATIO jest możliwość aranżacji jego wnętrza zgodnie z indywidualnymi upodobaniami i charakterem przyjęcia. Lokal ma 20 m wysokości, co pozwala na zastosowanie ciekawych instalacji, które tworzą wyjątkowy klimat podczas imprezy.

Sala na imprezę Wrocław

Patio do 500 osób

Klientom poszukującym sali do wynajęcia we Wrocławiu na przyjęcie w mniejszym gronie możemy zaproponować taras na dachu SKY BAR oraz Pizzeria & Pub VIA ROMANA. Pierwszy z nich ma powierzchnię 80 m2, dlatego polecamy go w szczególności osobom, które mają w planach imprezę firmową albo chcą uczcić rodzinne wydarzenie na dachu budynku pod gołym niebem . Przy barze w stylu hawajskim można delektować się różnorodnością drinków, a także spożywać potrawy z grilla w samym sercu Miasta. Natomiast Pizzeria & Pub VIA ROMANA to klimatyczny lokal w włoskim stylu, gdzie można zjeść pizzę rzymską  wg. oryginalnych włoskich przepisów, na lekkim, puszystym oraz chrupiącym cieście z dodatkiem zakwasu pszennego, ciasto powstaje 2 dni, dzięki czemu jest lekkostrawne oraz przepyszne, odbywają się tam również kameralne przyjęcia w gronie do 40 osób, w tym spotkania biznesowe, szkolenia i małe uroczystości rodzinne. 

Sky Bar do 100 osób

Via Romana do 50 osób

Wszystkim, którzy są zainteresowani wynajmem sali we Wrocławiu, oprócz nowocześnie wyposażonych lokali oferujemy profesjonalną obsługę przyjęcia i doskonałe menu, składające się z dań przyrządzonych przez wykwalifikowanych kucharzy. Naszym atutem jest duże doświadczenie w organizacji imprez, a co za tym idzie bardzo dobra znajomość potrzeb organizatorów oraz gości.