Spotkania biznesowe,szkolenia, konferencje Wrocław

 .

TIMES EVENT CENTER oferuje 3 lokale:

  • SHARP CHANGE – do 40 osób
  • SUPERIOR – do 100 osób
  • PATIO TIMES – do 800 osób

PATIO do 800 osób

Powierzchnia parteru liczy 500 m2, na którym znajdują się scena, szatnia , recepcja i toalety. Podczas organizacji imprez do wykorzystania są również antresole, na których ustawiane są stoły, bufet szwedzki, a czasami również DJ lub muzycy. Wysokość PATIO licząca 20 m tworzy niesamowity klimat przestrzeni i pozwala na ciekawe instalacje podwieszane.

Podczas eventu w PATIO wedle życzenia udostępniamy również SUPERIOR CLUB dla specjalnych gości.

Club Superior do 100 osób

Club o łącznej powierzchni 120 m2 przeznaczony jest na zamknięte imprezy kameralne, również szkolenia i małe konferencje w klimatycznej aranżacji. Lokal składa się z sali o powierzchni 50 m2, gdzie ustawiane są miejsca do siedzenia, znajduje się tam również scena. Na wyposażeniu Clubu są telewizory oraz projektor i ekran. W Lokalu jest również oddzielna strefa z barem i oddzielne pomieszczenie typu VIP ROOM. . Dzięki możliwości zmiany wyposażenia clubu, miejsce nadaje się na różne wydarzenia.

GOOD TIMES do 40 osób:

Bistro GOOD TIMES przeznaczone jest wieczorami od poniedziałku do piątku oraz przez cały dzień w soboty i niedziele na indywidualne spotkania, uroczystości czy szkolenia. Sala jest dostosowywana odpowiednio pod każdy event. Na miejscu jest projektor i ekran. Na miejscu przygotowujemy smaczne dania oraz słodkie wypieki robione przez Mistrza Cukiernictwa.

Konferencje firmowe, szkolenia, imprezy tematyczne Wrocław

Konferencje i szkolenia to wydarzenia, których przebieg uzależniony jest w znacznym stopniu od wyboru właściwego miejsca organizacji. Wszystkich klientów zainteresowanych przy gotowaniem tego typu wydarzenia zapraszamy do korzystania z profesjonalnej pomocy Times Event Center. W zależności od liczby uczestników proponujemy jedną z trzech naszych sal: Patio, Crazy Rabbit lub GOOD TIMES.

Profesjonalny catering

W trakcie konferencji firmowej istotną rolę odgrywa odpowiednio zaplanowany catering. W naszym zespole znajdują się doświadczeni kucharze, którzy potrafią przygotować smaczne jedzenie na każde wydarzenie. Klientom organizującym u nas konferencję albo szkolenie możemy zaproponować zarówno przekąski i napoje, jak i dania gorące. Posiadamy gotowe propozycje menu, ale jesteśmy otwarci na propozycje organizatorów wydarzenia. Podczas przygotowywania potraw zwracamy uwagę nie tylko na ich smak, ale i na estetykę. Podawaniem posiłków zajmują się wykwalifikowani kelnerzy.

Niezapomniane imprezy tematyczne we Wrocławiu

Naszą ofertę kierujemy także do klientów zainteresowanych organizacją imprezy tematycznej we Wrocławiu. Ze względu na wieloletnie doświadczenie możemy zaproponować pomoc w wyborze tematu przyjęcia, a także w zaplanowaniu scenariusza wydarzenia oraz ułożeniu odpowiedniego menu. W przypadku dużej imprezy proponujemy wybór lokalu PATIO, natomiast przy kameralnych imprezach idealnym rozwiązaniem będzie Crazy Rabbit. W obu naszych klubach znajduje się scena przeznaczona dla DJ, jak również miejsce do tańca, tak więc zarówno jedna, jak i druga sala zapewnia idealne warunki do zabawy. Każde organizowane u nas przyjęcie obsługiwane jest przez doświadczonych kelnerów.