Sylwester 2019 Wrocław, sylwester 2019 we Wrocławiu

Uwielbiasz hollywoodzkie kino? Marzy Ci się kariera za Wielką Wodą? A może po prostu chcesz poczuć się jak gwiazda dużego ekranu? Mamy dla Ciebie idealną propozycję na spędzenie wyśmienitej nocy sylwestrowej. Gwarantujemy wiele atrakcji i zabawę do samego rana – oczywiście w Times Event Center!

Czerwony dywan i nie tylko…

Sylwester 2019 we Wrocławiu będziesz wspominać przez wiele kolejnych lat! Już teraz rozpocznij przygotowania do imprezy i wybierz garnitur, frak albo smoking. Rozejrzyj się za wyjątkową kreacją, która będzie połyskiwać w blasku reflektorów. Możesz inspirować się ulubionym filmem, aktorką, aktorem albo przedstawić światu siebie, w roli zupełnie wyjątkowej i niepowtarzalnej gwiazdy! My również zadbamy o odpowiedni klimat. Oprawa tej nocy będzie absolutnie wyjątkowa! Możesz liczyć na dekoracje, oświetlenie i dodatkowe akcenty, które jednoznacznie będą kojarzyły się z Hollywoodzkimi imprezami!

Wyśmienite potrawy i zaskakujące drinki

Sylwester Wrocław nie może obyć się bez smacznej kuchni, o którą zadbają nasi wyśmienici kucharze! Każdy z naszych gości może liczyć na ciepły i zimny bufet w formie szwedzkiego stołu. Takiego menu nie powstydziłaby się gala wręczania Oscarów! Zimny bufet dostępny będzie dla uczestników imprezy przez całą noc. W nim znajdą się, m.in. 9 pasażer Nostromo, czyli łosoś zawinięty w liście szpinaku i ciasto francuskie, Krewetki od Nemo w panko z dipem chilli, Edward i jego paluszki warzywne z dipem chilli, czy Mini quiche z Sherwood w różnych smakach. Ciepłe dania w naszym bufecie dostępne będą do godziny 23:00. Wśród nich znajdą się, np. Zupa chedarowa Axela Foley’a z chorizo i szczypiorkiem, Kalifornijski bukiet warzyw z klarowanym masłem i sezamem czy Filet z kurczaka a la Don Corleone owinięty w plastry pancetty na liściach szpinaku. Dodatkowo po północy również zaserwujemy coś gorącego i pysznego. Będzie to Ragout z indyka z warzywami. Jeśli chodzi o napoje, Sylwester 2019 to woda, kawa, herbata bez ograniczeń oraz soki: jabłkowy i pomarańczowy po 0,5 l na osobę. Ponadto każda z par otrzyma od nas 0,5 l wódki. O północy, dla uczczenia Nowego Roku każdy uczestnik imprezy wzniesie toast lampką wina musującego. Nasi goście będą mogli też przynieść ze sobą własny, ulubiony alkohol.

Muzyka – nie tylko filmowa

Bale sylwestrowe w Times Event Center wspomina się do końca życia! Chodzi tu nie tylko o wyśmienite jedzenie, napoje oraz fantastyczne sale. Sylwester 2019 Wrocław to również fantastyczna muzyka. O oprawę dźwiękową w ten wyjątkowy wieczór zadba zaprzyjaźniony z nami DJ Galix. Możesz spodziewać się muzyki, przy której bawili się bohaterowie najlepszych filmów. „Gorączka sobotniej nocy” to przy tym, co zaserwuje DJ Galix, zaledwie ułamek dobrej zabawy! Nie ma mowy o podpieraniu ścian. Możesz liczyć na najgorętsze hity. Nogi same porwą Cię do tańca.

Odliczamy czas do premiery pod tytułem: „Bal Sylwestrowy 2019 w Times Event Center”. Nie zwlekaj, zarezerwuj miejsca już teraz i przywitaj Nowy Rok z nami. Sylwester we Wrocławiu to najlepszy wybór! Koszt biletów to zaledwie 321 zł za osobę. Istnieje możliwość rezerwacji telefonicznej, pod numerem: 602 383 807. Można dokonać tego również via e-mail: sylwester@timeseventcenter.pl.