Sylwester 2017 Wrocław

Pobierz PDF

Wszystkich, którzy marzą o niezapomnianym sylwestrze we Wrocławiu, zapraszamy do spędzenia tej wyjątkowej nocy w Times Event Center. 31 grudnia o godzinie 20 w naszych lokalach rozpocznie się wspaniała zabawa przy muzyce DJ-a GALIX. Dołożymy wszelkich starań, aby ta impreza na zawsze pozostała w pamięci każdego uczestnika i stanowiła doskonały początek 2018 roku.

Niezapomniana zabawa na parkiecie

Zdajemy sobie sprawę z tego, że jednym z najważniejszych elementów udanego balu sylwestrowego we Wrocławiu jest dobra muzyka, której dobór uzależniony jest od kwalifikacji DJ-a. DJ GALIX posiada duże doświadczenie w prowadzeniu imprez, dlatego w trakcie sylwestra z głośników popłyną wyłącznie najlepsze hity, dzięki którym wszyscy goście chętnie wyjdą na parkiet. Dysponujemy przestronnymi salami, dlatego możemy zagwarantować, że miejsca do tańca nie zabraknie nawet wtedy, gdy na parkiet wyjdą wszyscy uczestnicy balu.

Sylwestrowe menu

Całonocna zabawa może być udana jedynie wtedy, gdy nie zabraknie na niej dobrego jedzenia. W Times Event Center podczas sylwestra 2017 podamy potrawy przyrządzone przez naszych doświadczonych kucharzy. Zadbamy o to, żeby przez całą noc nikomu nie zabrakło energii do tańca, serwując gorące dania i smakowite przekąski. Na szwedzkim stole pojawi się między innymi sznycelki wieprzowe z czosnkiem, pieczone ziemniaczki z majerankiem, tymbaliki z warzywami, sakiewki z ciasta francuskiego oraz kilka rodzajów sałatek. Po północy wszyscy uczestnicy przyjęcia otrzymają ragout z indyka z grzybami i rozmarynem, który jest jednym z popisowych dań naszych kucharzy. Ponadto na naszych gości czekać będą zimne i gorące napoje, takie jak:

  • woda niegazowana
  • soki jabłkowy i pomarańczowy
  • kawa
  • herbata

Oczywiście, nie zapomnieliśmy o alkoholach, dlatego o północy wszyscy wzniesiemy toast kieliszkiem pysznego wina musującego. Co więcej, podczas sylwestra we Wrocławiu w Times Event Center, na stołach znajdzie się wódka w ilości 0,5 l. na parę. Bierzemy pod uwagę indywidualne potrzeby i upodobania uczestników zabawy sylwestrowej, dlatego przewidzieliśmy możliwość wniesienia na salę własnych napojów, w tym alkoholu.

Rezerwacja miejsc

Wszystkich, którzy pragną wybrać się na wspaniałą zabawę sylwestrową we Wrocławiu, zapraszamy do telefonicznej rezerwacji miejsc w Times Event Center. Zachęcamy do szybkiego podjęcia decyzji i kontaktu z nami, abyśmy mogli wspólnie przeżyć tę wyjątkową noc i powitać razem nadchodzący rok. W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących zabawy sylwestrowej można skontaktować się z nami telefoniczne albo za pośrednictwem poczty elektronicznej.