Podczas ślubu i wesela pamiętaj o oryginalnych dodatkach

Przygotowania do ślubu i wesela często trwają długie miesiące. Para młoda, wkłada sporo pracy i serca po to, by wszystko wypadło idealnie. Jak mówi polskie przysłowie „Diabeł tkwi w szczegółach”, dlatego warto, skupić się nawet na tych najdrobniejszych elementach oprawy. Ciekawym rozwiązaniem mogą być dodatki graficzne.

Coraz bardziej popularna w Polsce staje się oprawa graficzna ślubu i wesela. Takie dodatki powodują, że uroczystość wydaje się bowiem bardziej stylowa.

Jakie dodatki wybrać?

Dodatki na ślub i wesele powinny być spójne i przemyślane. Para młoda już wybierając zaproszenia decyduje się na określony motyw, który przewodzi także innym dodatkom graficznym, które widoczne są w kościele, jak również podczas samego wesela. Dzięki temu można stworzyć harmonijną oprawę całego wydarzenia.

  • Zaproszenia na ślub i wesele

Po zaproszenia na ślub i wesele para młoda może wybrać się na przykład do agencji reklamowej, która ma w swojej ofercie takie usługi. Takie rozwiązania proponują także firmy internetowe. Poza zaproszeniami, z pewnością znajdziecie również inne dodatki, między innymi w postaci tablicy powitalnej gości oraz karteczek z imionami na stół.

  • Tablica powitalna gości weselnych

Coraz więcej młodych par decyduje się na przygotowanie tablicy powitalnej gości weselnych. Najczęściej umieszcza się na niej słowa: „Witamy gości weselnych”. Taki dodatek na wesele może zostać wykonany w formie nowoczesnego plakatu lub na przykład na rustykalnym blacie.  Wszystko zależy od wizji przyszłych małżonków.

  • Plan stołów weselnych

Wybierając dodatki na wesele, można także zdecydować się na przygotowanie planu stołów. Będzie to szczególnie przydatne w przypadku dużego przyjęcia.  Plan stołów w formie tablicy  ułatwi bowiem gościom odnalezienie swojego miejsca i pozwoli na uniknięcie chaosu związanego z poszukiwaniem swojego stolika. Taki plan to także ciekawa dekoracja sali weselnej.

  • Karteczki z imionami na stół

Wybierając dodatki, warto zdecydować się także na karteczki z imionami na stół. Takie wizytówki pozwolą również na uniknięcie zamieszania już na samym początku wesela. Dzięki karteczkom z imionami goście bez problemu znajdą przygotowane im przez parę młodą miejsce przy stole weselnym. Takie wizytówki są także formą dekoracji.

Tego typu rozwiązania z pewnością przyczynią się do lepszej organizacji wesela i pozwolą dopiąć wszystko na ostatni guzik. Będą także pełniły funkcję dekoracyjną.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *