ŚLUB JAK Z BAJKI

Wesele to dla wielu osób najważniejsza impreza w życiu, którą przyjdzie im realizować. Dobrze jest się do tego odpowiednio przygotować. Robicie to przecież nie tylko dla siebie, ale też dla Waszych gości. Jak powinna wyglądać sala na wesele i czy organizacja wesel jest czasochłonna?

WIELKOŚĆ MA ZNACZENIE

Wybierając salę, powinniście kierować się nie tylko liczbą gości, ale też wielkością pomieszczenia, liczbą okien oraz wentylacją! Nie ma nic gorszego, od wesela w środku lata, w sali bez klimatyzacji. Istotna jest również lokalizacja. Miejsce to powinno być łatwo dostępne lub powinno oferować noclegi zaproszonym osobom. Dobrze, jeśli to Para Młoda opłaci pokoje, w których będą mogli zatrzymać się goście. Warto poprosić o to, aby potwierdzili potrzebę noclegu. Dzięki temu możecie zarezerwować tyle pokojów, ile będzie potrzebnych. Realizując swój pomysł na ślub, powinniście zarezerwować naprawdę dużo czasu i przygotować listę zadań.

STYL TO WSZYSTKO

Zanim jednak przystąpicie do realizacji pozycji, które znajdują się w Waszym harmonogramie, wybierzcie motyw przewodni Waszego ślubu. To sprawi, że będzie on oryginalny i niepowtarzalny. Na długo zapadnie w pamięci zebranych.

Motyw przewodni naszego ślubu powinien przewijać się nie tylko w strojach, ale i dekoracjach, a nawet menu. Można wybrać styl rustykalny, który pozwoli na wprowadzenie natury na Wasze wesele. To zwiewne kreacje, często drewniane stoły i lekkie posiłki. Muzyka raczej melodyjna i radosna.

Decydując się na motyw romantyczny, możecie być pewni, że słońce i księżyc świecić tego dnia i tej nocy będą dla Was. To piękna, zwiewna koronkowa suknia, klasyczny garnitur Pana Młodego lub nawet frak. Ślub może odbyć się pośród pergoli, a wesele pełne będzie odurzająco pachnących kwiatów, delikatnych tkanin i świec. Wystarczy jeszcze zadbać o lekkie, finezyjne posiłki i zespół, który pozwoli Wam zatańczyć do wielu wolnych utworów.

Wiele par, szczególnie tych, które cenią sobie śmiech i luz, decydują się na wprowadzenie zabawnego motywu. Na takich weselach pojawia się wiele kolorowych balonów, serpentyn, confetti, naturalne tkaniny i skoczna muzyka. Wystarczy dodać trochę wesołych gadżetów jak maski, czapeczki i kapelusze, a impreza gotowa!

SKY IS THE LIMIT

Tak naprawdę ogranicza Was jedynie wyobraźnia. Nie istnieje tylko jeden dobry pomysł na wesele. Gdy data ślubu zostanie już wyznaczona, najlepiej będzie jeśli usiądziecie i spokojnie porozmawiacie o Waszych oczekiwaniach. W ten sposób przygotujecie wesele Waszych marzeń.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *