Sala weselna Wrocław i okolice, sala na wesele Wrocław

Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu człowieka, dlatego przed nadejściem wielkiego dnia wszystko powinno zostać przygotowane tak, aby zarówno uroczystość zaślubin, jak i późniejsze przyjęcie były miło wspominane przez samych nowożeńców, a także zaproszonych przez nich gości. To czy wesele będzie można uznać za udane, uzależnione jest między innymi od tego, czy zostanie zorganizowane w odpowiednim lokalu. Jeżeli poszukujesz idealnej sali weselnej we Wrocławiu, to zapraszamy do skorzystania z oferty Times Event Center.

Jakie warunki powinien spełniać idealny lokal weselny we Wrocławiu?

Podczas wybierania sali na przyjęcie weselne należy zwrócić uwagę na:

  • Wielkość lokalu, która powinna być dostosowana do liczby gości. Należy pamiętać o tym, że mają zmieścić się tutaj nie tylko stoły. Potrzebna jest również przestrzeń do tańca, a także miejsce, które zapewni możliwość swobodnej pracy zespołowi muzycznemu lub DJ-owi.
  • Dostępność szatni i parkingu, w celu zapewnienia wygody zaproszonym na przyjęcie gościom.
  • Estetykę sali. Wprawdzie mogą ją poprawić odpowiednie dekoracje, ale biorąc pod uwagę dużą ilość sal weselnych we Wrocławiu, można bez trudu znaleźć ładne miejsce, które miło będzie uwiecznić na pamiątkowym filmie i zdjęciach.
  • Jakość potraw, które podawane są podczas przyjęć. Wesele to długa i wyczerpująca impreza. Aby goście mieli dobry nastrój i siłę do zabawy, muszą mieć zapewnione odpowiednie jedzenie. Zły smak dań może zepsuć nawet starannie zaplanowane przyjęcie.

Idealna sala na wesele Wrocław

Klientom, którzy zechcą uczcić u nas swój ślub, możemy zaproponować przestronną i elegancką salę na wesele we Wrocławiu. PATIO to nowoczesny lokal, który:

  • ma powierzchnię 500 m2, a zatem doskonale sprawdzi się nawet podczas bardzo dużych wesel
  • posiada antresole, które można wykorzystać na różne sposoby
  • jest wyposażony w stoły i krzesła z bankietowymi nakryciami (prostokątny stół dla pary młodej i okrągłe 12-osobowe stoły dla gości lub wszystkie podłużne stoły)
  • ma wydzieloną strefę dla zespołu muzycznego albo DJ
  • posiada szatnię
  • posiada parking

Nasz lokal zapewnia idealne warunki do zabawy o każdej porze roku. Jego zaletą jest także dogodne położenie w centrum miasta.

Wymarzone wesele dla każdej pary

Każdy człowiek wyobraża sobie idealne wesele trochę inaczej. Jesteśmy tego świadomi, dlatego zapraszamy do nas osoby zainteresowane wynajmem sali na wesele we Wrocławiu, którą można będzie dostosować do swoich indywidualnych upodobań. To właśnie para młoda decyduje o ostatecznym wyglądzie lokalu w dniu swojego ślubu. W zależności od życzenia naszych klientów, w sali może znaleźć się na przykład czerwony dywan albo fontanna czekoladowa. Ponadto państwo młodzi mają możliwość samodzielnego wyboru menu. Zachęcamy zatem do szybkiego kontaktu z nami, w celu terminu wesela.