PRZEPIS NA ORYGINALNE WESELE

Każde wesele rządzi się swoimi prawami, a każdej Młodej Parze zależy na tym, aby goście długo je wspominali. Jak się okazuje, na takiej fecie ważne jest nie tylko jedzenie i napoje, ale także atrakcje. Jak oryginalnie zabawić gości? Podpowiadamy!

Każdy szanujący się ośrodek czy centrum zatrudnia ludzi, którzy zajmują się organizacją eventów. Warto zawsze zapytać ich o poradę i wspólnie z nimi ustalić scenariusz, na którym opierać się będzie Wasze wesele. Razem z pewnością wymyślicie coś oryginalnego. Możecie skorzystać też z pomysłów, które na wielu weselach cieszą się ogromnym zainteresowaniem i uwagą. Nie są jednak jeszcze stałym elementem imprez.

Organizacja wesel nie należy do najłatwiejszych zadań. Jeszcze przed wyborem poszczególnych atrakcji, potrzebna jest sala na wesele. Powinna być przestronna, z miejscem do spożywania posiłków, miejscem do tańczenia, zabawy. To od dostępnej powierzchni zależy, na jakie zabawy z gośćmi możecie sobie pozwolić.

Atrakcje i zabawy mogą wywrzeć na gościach ogromne wrażenie. Z tego względu warto się postarać, aby były to oryginalne pomysły na wesele. Do takich bez wątpienia należy księga gości. Możecie przygotować ją sami. Niech znajdzie się w niej miejsce na zdjęcia, rysunki, życzenia i… porady dla nowożeńców. Z pewnością miło Wam będzie to później przeczytać, a po latach wracać do tych wspomnień.

Jeśli chodzi o atrakcje na wesele do najpopularniejszych w tej chwili należą fotobudki. Goście mogą uwiecznić chwile spędzone na Waszym weselu. Możecie również zamiast takiego gadżetu, postawić na profesjonalnego rysownika, który wykona portrety lub karykatury wszystkim chętnym. To będzie cenna pamiątka tego dnia!

Wielkie poruszenie budzą też stoły ze specjałami. Na Waszym weselu może pojawić się np. stoisko z lodami, cukierkami, lizakami, fontanną czekolady i owocami lub niekonwencjonalnie… z sushi!

A może przygotować oryginalne wesele, połączone z loterią fantową? To nie tylko rozrywka dla gości, ale i zbiórka pieniędzy na szczytny cel. Przygotujcie losy i zabawne fanty. Goście będą kupować je za symboliczną opłatą, zyskując gadżety, które dostarczą zabawy i wrażeń.

Podczas tego ważnego dnia dobrze powinni bawić się też nowożeńcy. Warto, aby zostali zauważeni i docenieni. Mile widziane są więc niespodzianki na wesele dla pary młodej od przyjaciół. Mogą być to gadżety, które się kojarzą z gospodarzami, ale nie tylko. Bliscy mogą stworzyć specjalne foldery, opowiadające o rodzącym się uczuciu i wielkiej miłości. Tu wszystkie chwyty są dozwolone. Można użyć zdjęć, wierszyków, rysunków czy zabawnych opowiadań.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *