Małe i urocze – czyli wesele w stylu minimalistycznym

Każda młoda para ma własną wizję na świętowanie tego wyjątkowego dnia, jakim jest ślub. Dla jednych wesele musi być huczne, inni z kolei wolą postawić na minimalizm i zaprosić jedynie najbliższe grono ukochanych osób. Jak zorganizować skromną uroczystość?

Niezależnie od tego, czy młodzi zdecydują się na organizację imprezy na ponad sto osób, czy też dwadzieścia – przygotowań i tak będzie sporo! Są pewne kwestie, o których nie można zapomnieć podczas planowania tej uroczystości.

O TYM MUSISZ PAMIĘTAĆ ORGANIZUJĄC WESELE:

– zarezerwowanie terminu w kościele, czy też Urzędzie Stanu Cywilnego,

– zarezerwowanie restauracji oraz ustalenie szczegółów dotyczących jedzenia i napojów,

– zarezerwowanie fotografia (bo pamiątka w formie zdjęć zawsze jest mile widziana),

– ubiór dla pary młodej,

– tort.

Powyższych kwestii nie powinno się pomijać przy organizacji nawet najmniejszego przyjęcia. Z tego wychodzi, że organizacja wesel, nawet tych najmniejszych, nie należy do łatwych zadań.

GDZIE ZORGANIZOWAĆ SKROMNE WESELE?

Po uroczystości zaślubin warto spędzić czas w gronie najbliższych. Restauracja, czy też niewielka sala na wesele będzie dobrym wyborem. Przy przygotowaniach warto postawić na sprawdzone rozwiązania. Narzeczeni często próbują dań w kilku restauracjach w swoim mieście, aby w rezultacie wybrać miejsce, w którym serwują najlepsze jedzenie. Kiedy nie stawia się na huczną, zakrapianą alkoholem imprezę, a raczej małe przyjęcie weselne będzie to świetnie rozwiązanie. Dzięki temu młoda para będzie przekonana o tym, że gościom będzie smakował podawany obiad. Niektórzy decydują się również na organizację niewielkiej imprezy we własnym domu. Jeśli ślub odbywa się latem, nic nie stoi na przeszkodzie, aby świętować w gronie najbliższych we własnym ogrodzie. Tego dnia najważniejsza jest młoda para oraz ich goście. Jeśli będziecie czuć się swobodnie w takim miejscu – dlaczego by z tego nie skorzystać? Na pewno pozwoli to na zaoszczędzenie sporej sumy pieniędzy.

JAKĄ SUKNIĘ ŚLUBNĄ WYBRAĆ?

Każda panna młoda chce czuć się wyjątkowego w dniu swojego ślubu. Właśnie dlatego nawet te panny młode, które biorą jedynie ślub cywilny, decydują się na ubranie białej sukni do ziemi. Można również pójść w drugą stronę i postawić na nieco skromniejszy ubiór, a nawet kostium w jasnym kolorze. Najważniejsze, aby czuć się dobrze i swobodnie w ten najważniejszy dzień.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *