Imprezy plenerowe na świeżym powietrzu

Times Event Center zajmuje się organizacją imprez plenerowych we Wrocławiu, zapewniając profesjonalne wsparcie wszystkim, którzy zdecydowali się na event na świeżym powietrzu. Można nam powierzyć obsługę przyjęć o różnym charakterze, odbywających się w dowolnej części stolicy Dolnego Śląska. Naszą ofertę kierujemy zarówno do osób, które zdecydowały się na organizację imprezy rodzinnej, jak i do klientów, którzy mają w planach imprezę firmową. Zawsze dbamy o to, żeby stworzyć atmosferę zgodną z charakterem wydarzenia. Wśród zorganizowanych przez nas przyjęć na świeżym powietrzu można wymienić wesela w plenerze. Ze względu na wieloletnie doświadczenie zapewniamy także pomoc w przygotowaniu i obsłudze imprezy plenerowej we Wrocławiu przeznaczonej dla dzieci. Doskonale radzimy sobie z kameralnymi eventami, jak również z wieloosobowymi przyjęciami.

Doskonały catering

Oferta Times Event Center obejmuje organizację cateringu dostosowanego do rodzaju przyjęcia. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom zwolenników nowoczesnej, zdrowej kuchni, jak również klientów, którzy cenią sobie smak tradycyjnych polskich dań. Wśród przygotowywanych przez nas potraw znajdują się dania wegetariańskie oraz posiłki przeznaczone dla najmłodszych. Posiadamy specjalne propozycje menu na imprezy biznesowe, a także na wesela. Uwzględniamy indywidualne życzenia i sugestie klientów. Wszystkie przyrządzane przez nas potrawy spełniają oczekiwania nawet największych smakoszy, ponieważ są przygotowywane przez wykwalifikowanych i doświadczonych kucharzy. Dbamy również o estetykę serwowanych przez nas dań.

Perfekcyjna obsługa wydarzenia

Wysoka jakość potraw idzie w parze ze znakomitą jakością obsługi. Każde organizowane przez nas przyjęcie plenerowe obsługiwane jest przez sprawdzonych kelnerów, dzięki którym wszystkie posiłki zostają podane profesjonalnie i o właściwej porze. Liczebność obsługi dostosowujemy do ilości uczestników wydarzenia oraz jego charakteru, aby zapewnić gościom najwyższy stopień komfortu.