IMPREZY FIRMOWE – Bankiety, Gale, Bale:

Impreza firmowa to przyjęcie, którego głównym celem jest uczczenie odniesionych sukcesów oraz umożliwienie pracownikom wspólnej zabawy i nawiązania lepszych relacji, co ma istotny wpływ na atmosferę w firmie oraz efektywność pracy. W Times Event Center od lat zajmujemy się organizacją imprez firmowych we Wrocławiu, dlatego doskonale wiemy, jak przygotować event, aby wszyscy jego uczestnicy mieli zapewnione idealne warunki do zabawy.

PATIO do 500 osób

Przestrzeń ta pozwala na organizację eleganckich spotkań i imprez tanecznych. Powierzchnia parteru liczy 500 m2, na którym znajdują się scena dla DJ, miejsce do tańczenia, szatnia , recepcja i toalety oraz miejsca na których rozstawiane są stoły dla gości (okrągłe lub podłużne) oraz miejsca na stoły z bufetem szwedzkim i mobilny bar. Podczas organizacji imprez do wykorzystania są również antresole, na których ustawiane są stoły, bufet szwedzki, a czasami również DJ lub muzycy. Wysokość PATIO licząca 20 m tworzy niesamowity klimat przestrzeni i pozwala na ciekawe instalacje podwieszane.

Podczas eventu na terenie PATIO wedle życzenia udostępniamy również CLUB dla specjalnych gości.

 

CLUB SUPERIOR do 100 osób

Club o łącznej powierzchni 120 m2 przeznaczony jest na zamknięte imprezy kameralne. Lokal składa się z sali o powierzchni 50 m2, gdzie ustawiane są miejsca do siedzenia, znajduje się tam również miejsce dla DJ i parkiet do tańczenia. W Clubie jest również oddzielna strefa z barem i oddzielne pomieszczenie typu VIP ROOM.  Na wyposażeniu Clubu są również telewizory i projektor z ekranem. Dzięki możliwości zmiany wyposażenia lokalu, miejsce nadaje się na różne imprezy firmowe.