TARGI DLA WYBRANEJ BRANŻY? HALA WYSTAWOWA TIMES EVENT CENTER STOI PRZED WAMI OTWOREM!

Hala wystawowa Times Event Center to absolutnie wyjątkowe miejsce. Możesz przygotować w niej kameralne targi, dla wybranej branży lub skierowane do konkretnych odbiorców. Wszystko z klasą i ze smakiem. Nasz zespół chętnie pomoże w przygotowaniu całego przedsięwzięcia.

PATIO – IDEALNA HALA WYSTAWOWA

Salę PATIO, która znajduje się w Times Event Center możesz kojarzyć przede wszystkim z organizacji imprez, sylwestrowych balów, pokazów mody, ale to nie wszystkie jej możliwości. To świetna hala wystawowa. Możemy zaaranżować ją tak, że zmieści naprawdę wiele stoisk wystawienniczych. Samo pomieszczenie mierzy 500m2. To daje ogromne możliwości adaptacyjne. Ustawimy wszystkie boksy tak, aby stworzyć naturalny szlak zwiedzania. Odwiedzający targi nie będą się gnieździć i cisnąć, a swobodnie przechodzić od jednego stoiska do drugiego. W PATIO nie musisz również martwić się o dostęp do powietrza. Nasza sala ma przede wszystkim 20 metrów wysokości, co gwarantuje cyrkulację powietrza. Jej zwieńczeniem jest również przeszklony dach, przez który do wnętrza wpadają promienie słońca. Stanowi również niebanalny aspekt dekoracyjny.

NAGŁOŚNIENIE I OŚWIETLENIE

Doskonale wiemy o tym, że każde targi wymagają odpowiedniego oświetlenia. To znajdziesz w Times Event Center. Przygotujemy światła tak, aby doświetlały każde stoisko wystawiennicze. Część reflektorów może zostać również skierowana na scenę, na której można prezentować poszczególnych wystawców, przeprowadzać konkursy i pokazy. Gwarantujemy również nagłośnienie. Możesz skorzystać z naszych mikrofonów lub puścić w tle muzykę, która będzie umilała czas gościom targów.

Planujesz wesele we Wrocławiu? Sprawdź naszą ofertę – organizacja wesel Wrocław, sala bankietowa Wrocław, sala do wynajęcia na imprezę i sala na wesele Wrocław.

RÓŻNE BRANŻE

Z naszej sali wystawowej korzystały już różne branże. Możesz zorganizować u nas targi ślubne, naukowe, pracy, zdrowej żywności, a nawet samochodowe! Chcesz dowiedzieć się, jak możemy Ci pomóc i czy nasza sala na wystawy spełni Twoje oczekiwania? Koniecznie zadzwoń lub napisz do nas!