Lokale na kameralne imprezy okolicznościowe

  • SHARP CHANGE – lokal na wyłączność do 40 osób
  • Club SUPERIOR – lokal na wyłączność do 80 osób

 .

Przykładowa oferta:   –> UROCZYSTY OBIAD- menu <–

 

Niezapomniane przyjęcie z okazji chrztu, komunii czy urodzin

Chrzest czy komunia to ważne wydarzenie nie tylko dla przystępującego do niej dziecka, lecz także dla jego rodziców, którzy są odpowiedzialni za przygotowanie przyjęcia. Wszystkich klientów, którzy poszukują dobrego lokalu na komunię, chrzciny czy urodziny we Wrocławiu, zachęcamy do wyboru jednej z naszych sal.

Sala na rodzinne przyjęcia

SHARP CHANGE to lokal gastronomiczny przeznaczony w soboty i niedziele oraz wieczorami w dni robocze na imprezy okolicznościowe – lokal w tym czasie jest dla Państwa na wyłączność. Sala pomieści do 40 osób.

Inne nasze lokale, które doskonale nadają się na różne imprezy okolicznościowe to Club SUPERIOR  i Patio dla większej liczby Gości.

Idealne menu

Organizując komunię czy przyjęcie z okazji chrztu w Times Event Center mają Państwo pewność, że podane potrawy będą smakować zaproszonym na imprezę gościom. Wszystkie dania, które podajemy podczas organizowanych u nas przyjęć, zostają przygotowane przez wykwalifikowanych kucharzy na miejscu w naszej kuchni. Dbamy o to, żeby menu było idealnie dostosowane do charakteru wydarzenia, a także o to, żeby znalazły się w nim propozycje przeznaczone dla osób o różnych upodobaniach jak i osobne propozycje dla dzieci. Menu obejmuje dania gorące, przystawki zimne, ciasta i desery oraz zimne i gorące napoje. O ostatecznym wyglądzie menu decydują klienci, ponieważ uwzględniamy indywidualne potrzeby i sugestie. Dbamy także o atrakcyjny wygląd serwowanych potraw.

Profesjonalna obsługa

Klientom korzystającym z naszej sali na komunię we Wrocławiu zapewniamy profesjonalną obsługę przyjęcia. Zatrudniamy doświadczonych kelnerów, których wyróżniają wysokie kwalifikacje i życzliwe podejście do wszystkich gości. Dzięki temu rodzice nie muszą martwić się o przebieg imprezy i mogą skupić się na wspólnym świętowaniu jednego z najważniejszych wydarzeń w życiu swojego dziecka.