Catering  i dostawa dla firm we Wrocławiu

.

GOOD TIMES – nowe bistro na gastronomicznej mapie Wrocławia

W bistro GOOD TIMES wcześnie rano witamy Państwa świeżymi wypiekamy naszego Mistrza cukiernictwa i włoską kawą Mauro. Śniadanie u nas to wiele ciekawych propozycji dla każdego. Nieformalna atmosfera naszego lokalu zapewni dobry początek dnia. W porze lunch’u zapraszamy na dania mięsne oraz wegetariańskie. Każdego dnia przygotowane są nowe ciekawe propozycje na lunch. Jeśli brakuje Państwu czasu, można skorzystajcie z oferty na wynos.

Nowy lokal GOOD TIMES to miejsce, gdzie dobrze spędzą Państwo swój czas 🙂

Oferujemy również catering dla firm lub stałe dowozy grupowe śniadań i obiadów.

W naszym lokalu wieczorem i w weekendy organizujemy imprezy okolicznościowe i biznesowe (chrzciny, komunie, stypy, szkolenia, spotkania biznesowe, urodziny).

Zapraszamy od 9:30 do 17:00! 🙂

ul. Świętego Mikołaja 63, ale wejście również od ul. Kazimierza Wielkiego 1 przez patio w budynku Times

kontakt@goodtimes.pl

tel. 795 490 260

http://goodtimes.pl/

https://www.facebook.com/goodtimeswroclaw 

  • śniadania i lunch dla firm

  • ciasta, torty i bułki drożdżowe dla klientów indywidualnych i firm

  • bułki i chleb za zamówienie

  • catering okazjonalny dla klientów indywidualnych i firm

 .

 .

Centrum cateringowe Wrocław

Times Event Center to centrum cateringowe we Wrocławiu, które umożliwia zamówienie potraw dostosowanych do różnych sytuacji. Tym co łączy wszystkie przygotowane przez nas dania jest znakomity smak, który jest zasługą wiedzy i doświadczenia naszych kucharzy oraz wysokiej jakości składników, wykorzystywanych przez nich podczas pracy. Wszystkie produkty niezbędne do przygotowania potraw zamawiamy u zaufanych dostawców regionalnych.

Śniadania i obiady

Przyrządzone przez nas potrawy podajemy między innymi podczas przyjęć organizowanych w naszych salach PATIO, CLUB CRAZY RABBIT  i oczywiście w GOOD TIMES . W naszym zespole znajdują się sprawdzeni kelnerzy, dlatego zapewniamy profesjonalną obsługę wszystkich eventów. Jednocześnie ręczymy za dopasowanie menu do charakteru wydarzenia. Mamy specjalne propozycje na wesela, chrzty, komunie i studniówki, jak również na oficjalne okazje, na przykład bankiety biznesowe. Proponujemy także dostawę potraw w miejsce wskazane przez klienta. Umożliwiamy zamówienie między innymi obiadów i śniadań we Wrocławiu, jak również cateringu na takie wydarzenia jak konferencja, impreza firmowa albo przyjęcie domowe. Wychodzimy naprzeciw potrzebom wszystkich klientów, dlatego umożliwiamy dopasowanie menu do indywidualnych oczekiwań i preferencji kulinarnych. Uwzględniamy stosowane przez uczestników wydarzenia diety oraz ich wiek. Przyrządzamy potrawy wegetariańskie, bezglutenowe oraz specjalne dania dla najmłodszych.

Catering Wrocław

Zdajemy sobie sprawę z tego, że chęć spożycia potrawy uzależniona jest między innymi od jej wyglądu. Dokładamy zatem wszelkich starań, żeby dostarczane przez nas dania nie tylko doskonale smakowały, lecz także bardzo dobrze się prezentowały. Dzięki temu osoby korzystające z oferowanego przez nas cateringu we Wrocławiu mogą mieć pewność, iż zaserwowane przez nas potrawy będą wyglądały tak, że skuszą wszystkich uczestników wydarzenia. W przygotowaniu odpowiedniej oprawy pomaga nam bogate wyposażenie, którym dysponuje Times Event Center.