Catering Wrocław – dostawa dla firm we Wrocławiu

Przygotowywanie smacznych i ładnie prezentujących się potraw to prawdziwa sztuka, dlatego warto powierzyć to zadanie doświadczonym kucharzom, dla których gotowanie i pieczenie to nie tylko praca, ale i prawdziwa pasja. Wyłącznie takie osoby zajmują się przygotowywaniem dań, jakie możne zamówić w centrum cateringowym we Wrocławiu Times Event Center.

Dla naszych klientów przygotowaliśmy szeroki wybór potraw, dostosowanych do gustów i nawyków żywieniowych różnych osób. Wrocławskie firmy mogą zamówić u nas dostawę między innymi smacznych i pożywnych śniadań. Zachęcamy do zwrócenia uwagi na przyrządzone przez nas kanapki. Posiadamy rónież wersje VEGE.

Centrum cateringowe Wrocław

Drugim elementem naszej oferty są pożywne obiady. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważną rolę odgrywa urozmaicanie posiłków, dlatego każdego dnia w naszym menu znajdują się inne propozycje. Przyrządzamy obiady domowe, których smak kojarzy się z rodzinnymi chwilami i dzieciństwem. Zachęcamy do zamawiania posiłków złożonych z dwóch dań – zupa oraz II danie. Codziennie w ofercie posiadamy danie wegetariańskie. Posiłki zawsze dostarczamy ciepłe, aby można było cieszyć się pełnią ich smaku.

Naszym Klientom możemy zaproponować zarówno regularną dostawę posiłków, jak i dostarczenie menu na szczególe okazje, takie jak spotkania biznesowe, szkolenia, konferencje albo imprezy firmowe. Za każdym razem dbamy o to, żeby jadłospis był idealnie dopasowany do charakteru wydarzenia, w czym pomaga nam nasze wieloletnie doświadczenie w branży cateringowej. Udzielamy przydatnych porad, lecz ostateczną decyzję dotyczącą menu zawsze pozostawiamy naszym Klientom.

SHARP CHANGE – nowe miejsce na gastronomicznej mapie Wrocławia

Kuchnia Sharp Change to nie tylko sandwiche lecz także legendarne burgery, żeberka, kuchnia Tex-Mex. Burger Mssisipi „Jucy Lucy” znalazł już uznanie wszystkich mięsożernych klientów, którzy go spróbowali. Bułki z własnego wypieku oraz unikalne kompozycje sosów to tylko kawałek poezji w naszym amerykańskim menu. Dla wielbicieli vege również mamy spory wybór potraw np. Indiana Vege Burgera. W lokalu posiadamy również amerykańskie piwo Brooklyn oraz piwo belgijskie Grimbergen.

Codziennie w porze lunchu zapraszamy na inny zestaw

Nowy lokal SHARP CHANGE to miejsce, gdzie dobrze spędzą Państwo swój czas 🙂

Oferujemy również catering dla firm lub stałe dowozy grupowe śniadań i obiadów.
W Sharp Change organizujemy spotkanie firmowe lub spotkanie biznesowe w luźnej atmosferze po pracy jako świętowanie sukcesu danego projektu lub w podziękowaniu dla swoich pracowników. Spotkania firmowe organizowane w naszym Sharp Change są zawsze mile wspominane.

W naszym lokalu wieczorem i w weekendy organizujemy imprezy okolicznościowe i biznesowe (chrzciny, komunie, stypy, szkolenia, spotkania biznesowe, urodziny).

Zapraszamy od 12:00 do 16:00! 🙂

ul. Świętego Mikołaja 63, ale wejście również od ul. Kazimierza Wielkiego 1 przez patio w budynku Times

tel. 795 490 260

http://sharpchange.pl

https://www.facebook.com

  • śniadania i lunch dla firm

  • catering okazjonalny dla klientów indywidualnych i firm

  • spotkania biznesowe