Catering Wrocław – dostawa dla firm we Wrocławiu

Przygotowywanie smacznych i ładnie prezentujących się potraw to prawdziwa sztuka, dlatego warto powierzyć to zadanie doświadczonym kucharzom, dla których gotowanie i pieczenie to nie tylko praca, ale i prawdziwa pasja. Wyłącznie takie osoby zajmują się przygotowywaniem dań, jakie możne zamówić w centrum cateringowym we Wrocławiu Times Event Center.

Dla naszych klientów przygotowaliśmy szeroki wybór potraw, dostosowanych do gustów i nawyków żywieniowych różnych osób. Wrocławskie firmy mogą zamówić u nas dostawę między innymi smacznych i pożywnych śniadań. Jako pierwszy posiłek dnia proponujemy na przykład klasyczną jajecznicę na maśle, ciepłe drożdżówki albo finezyjne tarte. Zachęcamy też do zwrócenia uwagi na przyrządzone przez nas kanapki. Na każdej z nich znajduje się pyszna pasta oraz świeże warzywa i ser żółty lub szynka.

Centrum cateringowe Wrocław

Drugim elementem naszej oferty są pożywne obiady. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważną rolę odgrywa urozmaicanie posiłków, dlatego każdego dnia w naszym menu znajdują się inne propozycje. Przyrządzamy obiady domowe, których smak kojarzy się z rodzinnymi chwilami i dzieciństwem. Zachęcamy do zamawiania posiłków złożonych z dwóch dań, między innymi smakowitej zupy, na przykład pomidorowej, pieczarkowej, ogórkowej albo barszczu ukraińskiego. W ofercie nie mogło zabraknąć obiadów wegetariańskich. Posiłki zawsze dostarczamy ciepłe, aby można było cieszyć się pełnią ich smaku.

Klientom zainteresowanym cateringiem we Wrocławiu możemy zaoferować także rozpływające się w ustach wypieki, które są przygotowane przez mistrzów cukiernictwa. Podobnie jak nasze pieczywo, nie zawierają one żadnych ulepszaczy i konserwantów. Można zamówić u nas na przykład sernik, szarlotkę, tort bezowy, bułeczki drożdżowe, roladę owocową albo mus owocowy. Na zamówienie przyrządzamy również inne smakowite wypieki.

Naszym Klientom możemy zaproponować zarówno regularną dostawę posiłków, jak i dostarczenie menu na szczególe okazje, takie jak spotkania biznesowe, szkolenia albo imprezy firmowe. Za każdym razem dbamy o to, żeby jadłospis był idealnie dopasowany do charakteru wydarzenia, w czym pomaga nam nasze wieloletnie doświadczenie w branży cateringowej. Udzielamy przydatnych porad, lecz ostateczną decyzję dotyczącą menu zawsze pozostawiamy naszym Klientom.

.

GOOD TIMES – nowe bistro na gastronomicznej mapie Wrocławia

W bistro GOOD TIMES wcześnie rano witamy Państwa świeżymi wypiekamy naszego Mistrza cukiernictwa i włoską kawą Mauro. Śniadanie u nas to wiele ciekawych propozycji dla każdego. Nieformalna atmosfera naszego lokalu zapewni dobry początek dnia. W porze lunch’u zapraszamy na dania mięsne oraz wegetariańskie. Każdego dnia przygotowane są nowe ciekawe propozycje na lunch. Jeśli brakuje Państwu czasu, można skorzystajcie z oferty na wynos.

Nowy lokal GOOD TIMES to miejsce, gdzie dobrze spędzą Państwo swój czas 🙂

Oferujemy również catering dla firm lub stałe dowozy grupowe śniadań i obiadów.

W naszym lokalu wieczorem i w weekendy organizujemy imprezy okolicznościowe i biznesowe (chrzciny, komunie, stypy, szkolenia, spotkania biznesowe, urodziny).

Zapraszamy od 9:30 do 17:00! 🙂

ul. Świętego Mikołaja 63, ale wejście również od ul. Kazimierza Wielkiego 1 przez patio w budynku Times

kontakt@goodtimes.pl

tel. 795 490 260

http://goodtimes.pl/

https://www.facebook.com/goodtimeswroclaw 

  • śniadania i lunch dla firm

  • ciasta, torty i bułki drożdżowe dla klientów indywidualnych i firm

  • bułki i chleb za zamówienie

  • catering okazjonalny dla klientów indywidualnych i firm