CATERING WROCŁAW – DOSTAWA DLA FIRM WE WROCŁAWIU

Przygotowywanie smacznych i ładnie prezentujących się potraw to prawdziwa sztuka, dlatego warto powierzyć to zadanie doświadczonym kucharzom, dla których gotowanie i pieczenie to nie tylko praca, ale i prawdziwa pasja. Wyłącznie takie osoby zajmują się przygotowywaniem dań, jakie możne zamówić w centrum cateringowym we Wrocławiu Times Event Center.

Dla naszych klientów przygotowaliśmy szeroki wybór potraw, dostosowanych do gustów i nawyków żywieniowych różnych osób. Wrocławskie firmy mogą zamówić u nas dostawę między innymi smacznych i pożywnych śniadań, lunchy, oraz przede wszystkim wyjątkowej pizzy rzymskiej wg. oryginalnych włoskich przepisów, charakteryzującej się puszystym oraz chrupiącym ciastem z dodatkiem zakwasu pszennego, ciasto powstaje 2 dni, dzięki czemu jest lekkostrawne oraz przepyszne.

CENTRUM CATERINGOWE WROCŁAW

Drugim elementem naszej oferty są pożywne obiady. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważną rolę odgrywa urozmaicanie posiłków, dlatego każdego dnia w naszym menu znajdują się inne propozycje. Przyrządzamy obiady domowe, których smak kojarzy się z rodzinnymi chwilami i dzieciństwem. Zachęcamy do zamawiania posiłków złożonych z dwóch dań – zupa oraz II danie. Codziennie w ofercie posiadamy danie wegetariańskie. Posiłki zawsze dostarczamy ciepłe, aby można było cieszyć się pełnią ich smaku.

Naszym Klientom możemy zaproponować zarówno regularną dostawę posiłków, jak i dostarczenie menu na szczególe okazje, takie jak spotkania biznesowe, szkolenia, konferencje albo imprezy firmowe. Za każdym razem dbamy o to, żeby jadłospis był idealnie dopasowany do charakteru wydarzenia, w czym pomaga nam nasze wieloletnie doświadczenie w branży cateringowej. Udzielamy przydatnych porad, lecz ostateczną decyzję dotyczącą menu zawsze pozostawiamy naszym Klientom.

VIA ROMANA Pizza & Pub – nowe miejsce na gastronomicznej mapie Wrocławia

W Pizzerii Via Romana serwujemy pizzę rzymską  wg. oryginalnych włoskich przepisów, bogate składniki na lekkim, puszystym oraz chrupiącym cieście z dodatkiem zakwasu pszennego, ciasto powstaje 2 dni, dzięki czemu jest lekkostrawne oraz przepyszne, oferujemy Państwu również pizza i pasta na dowóz,  w naszym wyrobach bazujemy na sprowadzonych z Włoch oryginalnych składnikach zarówno do wypieku Focacci, jak i wykonania Pizzy.

Od poniedziałku do piątku oferujemy również lunch, każdego dnia na inny zestaw od godz. 12.00 – 14.00

Nowy lokal VIA ROMANA to miejsce, gdzie dobrze spędzą Państwo swój czas

Oferujemy również catering dla firm lub stałe dowozy grupowe śniadań, obiadów, a także pizza i pasta
W VIA ROMANA organizujemy spotkanie firmowe lub spotkanie biznesowe w luźnej atmosferze po pracy jako świętowanie sukcesu danego projektu lub w podziękowaniu dla swoich pracowników. Spotkania firmowe organizowane w naszym VIA ROMANA są zawsze mile wspominane.

W naszym lokalu wieczorem i w weekendy organizujemy imprezy okolicznościowe i biznesowe (chrzciny, komunie, stypy, szkolenia, spotkania biznesowe, urodziny).

Zapraszamy od 12:00 do 21.00, a w Weekendy do 23.00

ul. Świętego Mikołaja 63, ale wejście również od ul. Kazimierza Wielkiego 1 przez patio w budynku Times

tel. 662 255 288

https://www.facebook.com/viaromanapizza/

  • śniadania i lunch dla firm

  • pizza i pasta
  • catering okazjonalny dla klientów indywidualnych i firm

  • spotkania biznesowe